Haftanın 5 Gününe 5 Parça!

24 Nis 2017

 

Haftanın beş günü çoğu zaman yoğun ve yorucu programlarımızla geçiyor… Biz de bunu biraz daha zevkli bir hale çevirmek istedik ve sana kıyafetlerinde ufak değişiklikler yaparak yeni haftaya daha enerjik bir başlangıç yapabileceğine dair ipuçları vermeye karar verdik!

Zamanı olmayanlar için online alışveriş, yenilenmek ve zor bir güne karşı hazır hissetmek için kolay ve keyifli bir yöntem. Bu yöntemle edineceğimiz beş parça, bize ihtiyacımız olan enerjiyi verecek.

Haftanın ilk günü Pazartesi geldi, işe veya okula gidiyoruz. Zamanın değerini bildiğimizden, ikili takımları tercih ediyoruz. Üstelik Pazartesi kombinimizin kap ve tuniği  hem şık hem de çok rahat.  Ne giyeceğimizi bildiğimizden, geç kalmadan evden çıkabiliyoruz.

Kap&Tunik İkili Takım

Pazartesi gününü atlattıktan sonra biraz rahatlıyoruz. Üzerimizdekiler çok soruluyor ama bugün işimiz yoğun, sırrımızı yarına saklıyoruz. Modanisa’da “Çok çeşit, çok moda” olduğunu ve herkese yetecek kadar çeşit bulunduğunu biliyoruz. Pişti olma korkumuz yok!

Uzun Elbise

Oturup Çarşamba’nın ne çabuk geldiğini düşünürken bile duruşumuz çok şık. Bluz-etek takımımız akşama gideceğimiz her yere de uyumlu. Bugün kombinlerimizin sırrını arkadaşlarımızla paylaşırken, tesetturgiyim.com okuyucusu olarak yarın ne giyeceğimizi iyi biliyoruz.

Bluz&Etek Takım

Perşembe günü şehrin sokaklarında kısa bir akşam gezintisi bizi beklediği için, yeleğin kattığı elegan duruşu yakalıyoruz. Gün içinde rahat ve gün sonunda şık olmak istediğimizden, yelekler gardırobumuzun olmazsa olmazı! Soğuk havalarda triko elbise ve tuniklerimizin üzerine, daha sıcak havalarda ise bluz ve gömleklerimizle dilediğimiz gibi kombinliyoruz.

Kemerli Yelek

Hayırlı Cuma’lar. Cuma, hafta sonunu getirmesiyle de ayrıca mübarek bir gün. 🙂 Pazartesi gününün kombininde bulunan siyah tuniğimizi de bu kombinde kullanabiliriz. Her parçayı birbiri ile karıştırıp ortaya farklı tarzlar çıkartarak yepyeni bir haftaya da hazırlanabiliriz. Dinlenmek için eve koşa koşa gideceğimizden midir ya da arkadaşlarla buluşacağımızdan mı bilinmez, tercihimizi spor ayakkabılarımızdan yana kullanıyoruz.

Bol Pantolon

Benin ile zamansız 5 parça” yazımıza da ayrıca göz atmanızı tavsiye ederiz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir