Haftasonu Kombini

11 Tem 2015

Herkese yeniden merhaba, hafta sonu kombini yazılarını siz de benim kadar özlediniz mi?

Bana göre hafta sonu demek rahatlamak, gevşemek demek. Bu yüzden kombin tercihlerimi de bu yönde yapıyorum. Bol bir tişört, kot, spor ayakkabı, çapraz bir çanta ve şalla arkadaşlarınızla gezip eğlenmeye hazırsınız! Ben makyajda bile işi basit tutup sadece maskara ve dudak balmıyla işi geçiştiriyorum.

haftasonu kombini

Bu sene sonunda tesettür markaları da baskılı penye tunikler yapmaya başladı. Birçok farklı kesim ve baskıda değişik markalardan çeşitler bulmak mümkün. Bütün tesettürlü arkadaşlarımdan yıllarca duyduğum şey; “Ben de senin gibi tişört ve kotla gezebilmek istiyorum” olduğu için bunu lise/üniversite öğrencisi olan tesettürlü bayanların büyük bir kısmı için oldukça kıymetli olduğunu tahmin edebiliyorum. Baskılı tişörtlerin içerisinde yer alan küçük bir renk detayını çanta, ayakkabı ya da şalla eşleştirerek renk ahengini rahatça yakalayabilirsiniz. İyi haftasonları!

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Yorumlar

  1. kevsnur diyor ki: Eylül 2, 2015 at 11:05:49

    Merabalar yaptığınız kombinler gerçekten çok güzel. Elinize sağlık. Ben bu baskılı tişörtleri nereden bulabilirim ??

  2. :):) diyor ki: Ekim 25, 2015 at 13:23:53

    Bu parçaları nerden temin edebiliriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir