Haftasonu Kombini

14 Ağu 2015

Yine bir haftanın daha sonuna geldik. Günler günleri kovalarken iki günden fazla nefes alamıyoruz. O 48 saatin içine de sevdiğimiz her şeyi ve herkesi sığdırmaya çalışıyoruz. İş kıyafetlerinden sıyrılıp rahatlayabildiğimiz bu kısacık zaman içinde bir de kıyafet derdi ile uğraşmayın diye sizler için hafta sonu kombini hazırladım.

haftasonu tesettür kombiniBu senenin en büyük trendlerinden birisi gömlek elbise ve tuniklerdi. Yazın sıcağından bunaldığımız şu günlerde nefes alan bize de nefes aldıran kıyafetlere ihtiyaç duyuyoruz. Gömlek tunikler pamuklu kumaşları ile bu ihtiyacımızı ziyadesi ile karşılayan parçaların başında geliyor. Boyfriend kesim kot ve hafif topuklu sandaletlerin en büyük tamamlayıcısı küçük çapraz çantalar. Her türlü hafiflemeye çalıştığımız yaz günlerinde makyajdan da kurtulup sadece dudak nemlendiricisiyle hafta sonlarını atlatmak önümüzdeki en iyi seçenek gibi duruyor. Siz ne dersiniz?

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir