Haftasonu Kombini

17 Oca 2015

Herkese merhaba, haftasonu birçoğumuzun kendine vakit ayırabildiği yegane zaman. İş, okul vb. derken hafta içi tempomuz o kadar yoğun oluyor ki nefes almaya fırsatımız olmuyor. Beş yorucu günün acısını da hepi topu iki günde atıyoruz.

2015-01-12_01h11_42

Ben de kendimizle en iç içe olduğumuz bu iki güzel gün için size kombin yaptım efendim. Bence haftasonu kombin yaparken en önemli şey rahatlık. Zaten işteki giysi protokolünden dolayı pek rahat kıyafetler seçilemediği için en azından hafta sonu rahat bir kot salaş bir üst giyilmeli ki keyifler yerine gelsin.

Soğuk havalarda en ideal dış kıyafetlerden birisi oversized hırka ve paltolar. Havanın derecesine göre içine giyeceğiniz katman sayısını arttırma olanağı sunuyor insana. Bordo bu sene en ön planda olan renklerden birisi benim de en sevdiklerimden. Bence kadına en çok yakışan renklerden birisi. Salaş bir kazak rahat bir pantolon ve düz taban babetler ile sokakların tozunu benim için de arttırın lütfen malum sınavlar sayesinde müebbet ev hapsindeyiz.

xoxo, madam kişot

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir