Halalbooking.com ile Alternatif Tatil

05 Nis 2016

Tatil yapmak herkes için bol soru işaretli bir konu olsa da; tatil yapmaya uygun mekân bulabilmek muhafazakâr aileler için ekstra zor bir konudur. Ülkemiz turizm açısından oldukça gelişmiş bir ülke olmasına rağmen, muhafazakâr kurallara göre hizmet veren bir işletmede tatil için olağanüstü çaba sarf etmenin yanında maddi olarak da imkânlarınızı zorlamanız gerekir. Muhafazakâr tatil konseptine sahip konaklama tesisleri müşterilerini belli kurallar dâhilinde konuk ettiğinden, fiyatlar da diğer işletmelere göre farklılık gösterir. Hal böyle olunca, kısıtlı imkânlarınızla tatil yapmak için köydeki akrabalar, günübirlik gezintiler daha kolay bir seçenek olarak tercih edilir. Aynı düzende devam eden tatillerden sıkılıp farklı yerler keşfetmek isteseniz de alternatif seçeneklerinizin olmaması, elinizi kolunuzu bağlayan en büyük engel haline gelir.

İşte bu noktada oluşabilecek tüm sıkıntılara tek bir tıkla cevap verebilen bir internet sitesi; Halalbooking.com dünyanın dört bir yanındaki alternatif tatil rotalarına, bayanlar ve aileler için özel havuz ve plajlardan, alkolsüz mekânlara kadar her adrese tek bir tıkla ulaşabildiğinizi düşünün. Düşünün ki; bu web sitesi aracılığıyla daha önce burada konaklamış gerçek kişilerin yorumlarını okuyarak rezervasyon yaptırabiliyor ve havaalanından otele transfer servisinizi dahi ayarlayabiliyorsunuz.

Sayılı birkaç tesis dışında ihtiyacınıza cevap verebilecek kaç muhafazakâr otel ya da tatil köyü mevcut? Peki yurtdışına bir geziye çıkacağınızda nerede konaklayacağınıza nasıl karar veriyorsunuz? Tüm sorularınıza aynı adreste yanıt veren Halalbooking.com yurtiçi ve yurtdışı dâhil olmak üzere şehir içi otellerden müstakil villalara Endonezya’nın Lombok adasından, Malta’ya, Kuala Lumpur’dan Ürdün’e, Abu Dabi ve Dubai’den ABD Florida’ya kadar geniş bir seçeneğe sahip. Dünyanın sayılı alternatif tatil destinasyonlarından biri haline gelen Antalya bölgesinde sadece geçtiğimiz yıl Wome Deluxe, Adin Beach, Selge Beach ve Akropol Otelle beraber bu konsepte uygun 4 yeni otelin açılışını yapan Halalbooking.com, 2016 sezonunda da Antalya bölgesinde Club Hotel Karaburun, Elvin Deluxe ve Ottoman Family Hotel ve Ege bölgesinde 1453 Bodrum ve View Bodrum gibi yeni otelleri portföyüne eklemeye devam ediyor. Günden güne artan Helal Tatil Resort Otelleri ile vazgeçilmez bir tatil rotası haline gelen Antalya ve daha birçok alternatif tatil seçeneği için Halalbooking.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Antalya’da muhafazakâr tatil yazımız için tıklayınız.

Ottoman Family Hotel

Ottoman Family Hotel

halalbooking.com-Club Hotel Karaburun

Club Hotel Karaburun

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir