Halima x Modanisa

30 Nis 2019

Modest modanın gözde isimlerinden hijabi model Halima Aden, ilk koleksiyonunun dünya lansmanını Modanisa İstanbul Modest Fashion Week’te gerçekleştirdi. Sadece bu koleksiyon için kullanılan özel tasarım desen ve kumaşlardan oluşan şal ve türban koleksiyonu 29 Nisan 2019 tarihinden itibaren modanisa.com‘da satışta olacak.

Halima x Modanisa koleksiyonu ile dünyadaki tüm kadınları moda aracılığıyla ortak bir paydada buluşturarak, çevrelerine ilham kaynağı olmaları için teşvik etmek istiyorum. Güzellik güçtür ve o gücü içimizde taşırız. Biz kadınlar, birbirimizin en büyük destekçisi olmak zorundayız. En iyi dileklerimle.” Mesajını veren Halima Aden’in koleksiyonunda:

Yaz aylarında en çok tercih edilen doğal, hafif ve nefes alan pamuklu düz renkli ve desenli şallar, el yapımı ve astarlı özel tasarımıyla hazır türbanlar, zarif duruşuyla tüm stillere hitap eden krep şallar ve pratik boneler bulunuyor.

Tasarımlar sınırlı sayıda ve modanisa.com’da sizi bekliyor.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir