Hamile Giyim Önerileri

20 Ara 2015

 

Hanımların en sancılı, heyecanlı, ve güzel dönemlerinden biridir hamilelik. Hayatınızın tümüne etki edecek uzun, yorucu, yıpratıcı ancak bir o kadar zevkli bir yol var önünüzde. Yoğun fiziksel, ruhsal değişimlerle baş edebilmek için iyi beslenme, sabır, sevgi ve ilgi şart. Özellikle fiziksel değişimleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz. En sevdiğiniz elbise, en sevdiğiniz etek, pantolon, ceket size hazin hazin bakıyor gibi gelebilir. Ancak hamileyken de kendinizi güzel ve şık hissedebilirsiniz. Öncelik, değişimleri kabullenmek ve hamile kıyafetleri satan mağazaları ziyaret etmek. Bende anne adaylarına fikir vermesi için hamile giyim kombinleri hazırladım. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hamilelik geçirmenizi dilerim.

KlasKlasik Hamile Kombin

 

Klasik giyimin baş taçları kumaş pantolon, tunik, şık bir çanta ve deri botlar günü kurtarmaya yeter.

Ofis

Ofis Hamile Kombin

 

Çocuk da yaparım kariyerde diyenlerdenseniz çalışmaya devam. Etek ve bluz kombinini tamamlayan zarif babetler sizi gün boyu rahat ve şık hissettirecek.

Spor

Spor Hamile Kombin

 

Rahatlığın zirvesi tabii ki spor giysiler. Kot pantolon, sıcacık bir kazak ve spor ayakkabı ile, iki kişilik keyfi doyasıya yaşayabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir