Hamile Tesettür Giyim

27 Oca 2015

Son yıllarda tesettür giyim sektörünün yükselişi ile dolar gözüyle baktığımız Hamile giyimindeki boşluk maalesef hala doldurulamadı.

Tesettürlü hanımların giysi arayışlarına yeni yeni çare bulmaya başlayan sektör anne adaylarını gözardı etmeye devam ediyor. Annelik heyecanı, fiziksel ve ruhsal değişimlerle zorlu bir süreç geçiren hanımlar birde tesettüre riayet  ederek ne giyineceğim derdine düşüyorlar. Hazır giyim sektöründe aradığını bulamayan anne adayları butiklere, terzilere yöneliyor tabii maliyette sıkıntıda artıyor.

Halbuki ürünlere küçük detaylar ekleyerek anne adaylarının kullanımına uygun hale getirmek mümkün. Neden bu kadar güçlü bir sektör içerisinde anneler, anne adayları hem rahat hem kullanışlı hem de tesettüre uygun ürünler bulamıyor? Ünlü tesettür giyim markaları Kayra, Armine, Aker, Zühre, Mood, Refka, Alvina  anne adaylarına kulak vermenin sizce de zamanı gelmedi mi?

Yavrularımızı bedenimizde barındırırken sıkılıp daralmayacağımız, kendimizi hem güzel hem anne hissedeceğimiz, rahatça emzirebileceğimiz güzel tasarımlar bekliyoruz.

Sevgilerimle 😉

Anne Adayı

Ben anne adayları için isteklerimi aşağıda sıralıyorum, sizde isteklerinizi posta yorum bırakarak dile getirebilirsiniz.

  1. Hamile Tunikleri
  2. Hamile Etekleri
  3. Hamile Pantolonları
  4. Hamile Pijamaları
  5. Hamile Kapları
  6. Hamile Kabanları
  7. Emzirmeye Uygun Tunikler
  8. Emzirmeye Uygun Elbiseler
  9. Emzirmeye Uygun Bluzlar
  10. Emzirmeye Uygun Gömlekler
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir