Haşema 2014 Koleksiyonu Görücüye Çıktı!

26 Ağu 2014

hasema-2014-koleksiyonu-gorucuye-cikti

Haşema markası, yaz sezonuna özel olarak hazırladığı desenlerden oluşan yeni koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyon hakkındaki son detaylar yazımızda.

Tesettür giyim sektörünün en büyük girişimlerinden biri, hiç şüphesiz tesettür mayo üretimi yapılmasıydı.

Örtülü ve muhafazakar giyimli kadınların yaz aylarında, deniz ve havuzlarda imdadına yetişen Haşema markasını size tanıtmak istiyoruz.

Haşema markasının geçmişi;

1980’li yıllarda bir grup üniversite öğrencisinin kendi ihtiyaçlarından yola çıkarak ürettikleri Haşema, kurumsal faaliyetini 1989 yılında başlatmış. 1992 yılına kadar sadece şort üreten firma, ürün çeşitliliğini kadın ve çocuklar için üretmeye başladığı alternatif mayo ile genişletmiş. Alternatif mayo ile Türkiye’nin dünyaya açılan bir markalarından biri olmayı başarmış.

Günümüze gelecek olursak; haşema markasının hafızalardaki yeri itibariyle bugün, tesettür mayosuna genel olarak haşema dediğimizin farkındayız. Bu sebeple haşema marka adı itibariyle hepimizin aklına yer etmiştir. Pek çok kişi tesettür mayosu satan bir mağazadan “haşema almak istiyorum” şeklinde ifade ettiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden Haşema markası hayatımızın bir parçası haline geliyor.

Şimdi ise; Haşema 2014 tesettür mayo koleksiyonundan sizler için derlediğimiz parçaları inceleyelim.

hasema-2014-koleksiyonu

2014 koleksiyonunu tamamlayarak sizlerle buluşturma heyecanını yaşayan Haşema, bu sezon dinamik ve enerjik bir yazın habercisi.

hasema-2014-koleksiyonu-2

Geometrik desenlerin hakim olduğu Haşema modelleri pilajlarda şıklığı vaad ediyor.

hasema-2014-koleksiyonu-3

hasema-2014-koleksiyonu-4

Taytlı haşema modelleri yüzerken çok daha rahat ve kullanışlı oluyor. Bizden küçük bir tavsiye 😉

hasema-2014-koleksiyonu-5

hasema-2014-koleksiyonu-6

Tesettürlü bayanlar mayo tercihlerini her ne kadar renkten kaçınarak yapsa da, biz renklerin büyüsüne inanarak, sizlere bu alternatifi değerlendirmenizi öneriyoruz…

Tatil alışverişlerinize başlamadan, tesetturgiyim.com’un sizler için daha önce hazırladığı Haşema modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir