Haşema 2015 Koleksiyonu

19 Nis 2015

 

1980’li yıllarda bir grup üniversitelinin girişimiyle hayat bulan  Haşema 1989’da kurumsal kimliğini kazanarak günümüze gelmiştir.

Kuruluş yıllarında sadece şort üreten firma muhafazakar giyimdeki büyük boşluğu fark ederek ürün yelpazesine bayan ve çocuk ürünlerini de dahil ederek Alternatif Mayo anlayışını ülkemize kazandırmıştır.

Zaman içerisinde sektörün nabzını tutan marka müşterilerinin beklentilerini karşılamak adına birçok farklı ürün grubu hazırlayarak her kesimden alıcının beğenisine sunmuş ve “Alternatif Mayo” adını tüm dünyaya duyurmuştur.

Hanımlarının hem tesettüre riayet edip hemde gönüllerince yüzmesi, spor yapması için  hazırlanan koleksiyonda teknolojinin tüm imkanlarını seferber edilerek hazırlanan zayıflatan sauna eşofman ve Türkiye de bir ilke imza atan güneş ışınlarını geçirerek bronzlaşmayı sağlayan mayolarda yer alıyor.

haşema

Bunlarla bitmiyor bayanların kendi içlerinde daha rahat kullanabilecekleri havuz mayoları oldukça kullanışlı, küçük hanımlar için tasarlanan mayolar da oldukça renkli. Tabii muhafazakar beylerde unutulmamış ve onlar için de oldukça başarılı bir koleksiyon hazırlanmış.

Evet sizlerde Haşema‘nızı seçin ve yazın tadını çıkarın.

Haşema Bayan

Haşema Bayan

Haşema Havuz Mayosu

Haşema Havuz Mayosu

Haşema Eşofman

Haşema Eşofman

Haşema Çocuk

Haşema Çocuk

Haşema Bay

Haşema Bay

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir