Havuzlarda Yüzücü Mayo Tercihi

31 Ağu 2015

Hafta içi sürekli koşuşturma içinde geçirilen zamandan sonra, hafta sonu biraz kendinize vakit ayırmak istemeniz oldukça normaldir. Bu yüzden sosyal hayatınızda yeniliklere yer vermeyi deneyin. Çünkü sosyal hayat insanın tüm motivasyonunu artırır ve yeni haftaya yenilenmiş olarak başlamanızı sağlar. Mesela, önünüzdeki hafta kapalı bir havuz seçin ve güzel zaman geçirmeyi hedefleyin. Elbette tesettürlü bayanlar kapalı havuzlarda ne giyeceğini çok düşünürler. Kapalı mayo mu, yarım mayo mu diye düşünürken yüzücü mayo en güzel fikir olsa gerek. Kesinlikle kapalı havuzlarda yüzücü mayo tercih edin. Uzun, tek parça ve su içerisinde rahat yüzmenizi sağlar. Uzun süredir düşlediğiniz ve belkide birçoğunuzun arayıpta  bulamadığı yüzücü mayolar odema markası tarafından tasarlandı. Ayrıca yüzücü mayolar genellikle profesyoneller tarafından kullanıldığı için fiyatları çok yüksektir. Odema bu sorunu da ortadan kaldırarak en güzel fiyatıyla yüzünüzü güldürecek.

yuzucu-mayosu-yarim-kapali-mayo-siyahfusya--odema-135568-1

Kalın askıları, göğüs kısmındaki kalıp ile ekstra bir şey giymenize gerek yok. Tek parça mayoların diğer avantajı ise; su içerisinde şişmemesi ve sizi suda çekmemesidir. Genellikle tesettürlü kadınlar eşofman tarzı haşemalarla denize, havuza zor girerler. Bu yüzden havuzlarda tek parça yüzücü havuzlarını kullanmayı deneyin.

yuzucu-mayosu-yarim-kapali-mayo-siyahfusya--odema-135568-6

Arka kısmı “U” şeklinde olan mayonun giyimi de oldukça kolay.

yuzucu-mayosu-yarim-kapali-mayo-siyahmor--odema-135567-1

Farklı renk seçenekleriyle zevkinize göre mayonuzu belirlemeye başlayın. Yaz sezonu geçse bile kapalı havuz keyfinizi asla bırakmayın. Sonbahar ve kış aylarının güzelliğini olimpik yüzme havuzlarında geçirebilirsiniz.

yuzucu-mayosu-yarim-kapali-mayo-lacimavi--odema-135566-1

Mavi tonlarındaki modelini de kullanabilirsiniz. Yüzücü mayoların kesimi, tasarımı aynıdır, değişmez ve genellikle sabittir. Ancak rahatlığı sevenler için son derece idealdir. Hepsi ve daha fazlası için linke tıklayınız.

 

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir