Hayat Kurtarıcı Trençkotlar

28 Haz 2015

Her sezon değişen moda trendlerine inat; değişmeyen bir gerçek var ki “trençkotların mevsimi yok”. Çünkü onlar her zaman çok moda!

Kullanışlı modelleriyle dolabımızın demirbaşı haline gelen trençkotlar; bu sezon da pastel renklerin hakimiyetiyle üzerimize taşınıyor. Çift düğmeli, kruvaze yaka, apoletli ve bir de cepli olursa tadından yenmez. Biz muhafazakar hanımlar için kap ve pardesülere alternatif bir stil sunan trençkotlar, her tarza uyum sağlayan kullanışlı modelleriyle yeni sezonda da favorimiz olmaya devam edecek. Spor kombininizle spor, klasik kombininizle uniform bir stile bürünen bu tamamlayıcı parçayı; bej renk başta olmak üzere siyah, haki, pastel mavi, lacivert ve daha birçok renk seçeneğiyle yeni sezon koleksiyonlarında bulmanız mümkün.

Peki bu yaz tasarımcılar koleksiyonlarında hangi modellere yer vermişler, hep birlikte bir göz atalım mı?

z-karlis-trench--mavi-kuaybe-gider-118189-1 z-kemerli-trenc-kot--yesil--ra-zeynep-bilyay-125397-1

Pastel renkler; masal dinlemeye doyamayan, içindeki naif kız çocuğunu yaşatmaya devam eden hanımları bir yaz rüyasına sürükleyecek. Her detayıyla klasik olmaya aday modeller, maksi boy rahatlığını her adımda yaşamanızı sağlayacak.

z-krokodil-trenckot--indigo--minel-ask-123251-1

Eğer minimal tasarımların sıradan olduğunu düşünüyor ve stilinizi yansıtmak için sıradışı parçaları tercih ediyorsanız; trençkotta da tarzınızı ortaya koyabilmek için krokodil desenli bir trenç tercih edebilirsiniz.

z-ruff-trench--turuncu--kuaybe-gider-118194-1 z-trenckot-kap--sari--pinar-aksam-123875-1

Peki ya canlı renkler? Karamsar kış günlerinden bir müddet daha uzak kalacağımız sıcacık günleri, enerji veren ferah renklerle geçirmemize hiçbirşey engel olamaz.

Henüz dolabınıza şık ve kullanışlı bir trençkot eklemediyseniz, bu modellere göz atmadan geçmeyin. Keyifli günler!

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir