HAYYAT DERGİ 7. SAYISIYLA RAFLARDA!

26 Ağu 2014

hayyat-dergi-temmuz-sayisi-6

Muhafazakar Giyim Endüstrisi’nin nabzını ayakta tutan ve Muhafazakar Kadınların Moda ve Stil Dergisi Hayyat; Temmuz-Ağustos özel sayısıyla yine dopdolu bir içerikle raflardaki yerini aldı. İçeriğinde moda ve stil başta olmak üzere; cilt bakımı, sağlık, güzellik, kültür-sanat, güncel hayat ve özel röportajlara yer veren Hayyat Dergi kadına ve modaya dair herşeyi tek bir dergide buluşturuyor.

Yaz Devam Ediyor

Moda çekimlerinde “Yaz Devam Ediyor” konseptiyle çiçekli elbiseler, uzun tunikler, bol pantolonlar ve rengarenk parçalarla sezonun stil sahibi kombinlerine yer veren Hayyat Dergi’de ayrıca Bayram Özel Kombinleri’ne de göz atabilirsiniz. İftar davetleri ve Ramazan Bayram’ı için alışveriş yapmadan önce mutlaka Hayyat Dergi’yi inceleyin.

Fatma Bircan Mağazalardan Bildiriyor!

Hayyat Dergi Moda Editörü Fatma Hanım, bu aydan itibaren sektörün önde gelen firmalarının en özel mağazalarında sezon trendlerini inceleyerek sizlere özel kombinler hazırlayacak. Mağazalarda gördüğünüz, beğendiğiniz fakat nasıl kombinlerim dediğiniz ürünleri farklı stil ve tarzlarda kombinleyerek okurlara stil danışmanlığı yapacacak olan Fatma Hanım, ayrıca sezonun en trend modellerini ve yeni akımları sizlerle paylaşacak.

Osmanlı’nın İlk Payitahtı Bursa

Temmuz-Ağustos özel sayısında Osmanlı’nın ilk başkenti Bursa’nın tarihi ve kültürel değerlerine yer veren Hayyat Dergi, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Marmara Belediyeler Birliği Başkanı Sayın Recep Altepe ile Bursa üzerine bir söyleşi gerçekleştirdi.

Hayyat Dergi’yi sosyal medyada takip etmek ve sürprizlerden haberdar olmak için;

twitter/hayyatdergi

facebook/hayyatdergi

instagram/hayyatdergi

hayyat-dergi-temmuz-sayisi-5

hayyat-dergi-temmuz-sayisi-4

hayyat-dergi-temmuz-sayisi

hayyat-dergi-temmuz-sayisi-2

hayyat-dergi-temmuz-sayisi-3

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir