HAYYAT Dergi “Düğün Özel Sayısı” ile 1 Mayıs’da Raflarda

26 Ağu 2014

hayyat-dergi-mayis-sayisi

Muhafazakar kadının dergisi olan Hayyat, Mayıs ayında “Düğün Özel Sayısı” ile okuyucuların düğün heyecanını paylaşıyor.

Hayyat Dergi; gelin ve damatların düğün hazırlıklarında yardımcı olarak, gelin adaylarının yükünü hafifletecek öneriler sunuyor. Gelinlere ilham kaynağı olacak Hayyat Dergi Mayıs sayısında, gelin adaylarının hayallerindeki düğün için sırlar veriyor. Editoryal çekimlerin teması kır düğünü olan sayıda; birbirinden güzel ve özel gelinlikler, nişanlıklar, davetliler için abiyeler ve genç kızlar için mezuniyet kıyafetleri Hayyat dergi mayıs sayısında yemyeşil doğanın içerinde hayat buluyor.
Düğün hazırlıklarında seçim yapması gelinlik kadar önemli ve zor olan gelin ayakkabıları, gelin çiçekleri, alyans, mücevherler ve kısacası düğün için ve düğüne dair tüm ayrıntılar Hayyat Dergi düğün özel sayısında okurları ile buluşuyor.

hayyat-dergi-mayis-sayisi-2

Bu özel sayıda damatlar da unutulmamış!

Gelin adayları kadar damatların da ilgileneceği Mayıs düğün özel sayısında; Levon Kordonciyan (Oscar’a smokin gönderen ünlü tasarımcı) ile “Smokin mi? Damatlık mı?” üzerine söyleşi ile erkeklere özel davet kıyafetleri üzerine her ayrıntı konu alınmış.

Moda’ya Dair Aforizmalar

Hayyat Dergi Mayıs ayı sayısının casual moda çekimlerine, sezonun hit parçaları ile ünlülerin moda üzerine söylediği ve hafızalara kazınan altın sözler eşlik ediyor.
Hayyat Dergi Mayıs sayısını incelemeden yeni sezon alışverişine çıkmamanızı tavsiye ederiz.

hayyat-dergi-mayis-sayisi-3

Tesettür Giyim Sektöründen Son Haberler

Nisan ayında gerçekleştirilen özel açılış ve lansmanların yanı sıra tesettür giyim sektörünün önde gelen firmalarının haberleri ve röportajları Hayyat Dergi Mayıs sayısında yer alıyor. Tesettür giyimin en özel haberleri için Hayyat Dergi Mayıs sayısını almayı unutmayın!

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir