Hayyat Dergi, Esteworld Plastik Cerrahi Çatısı Altında Güzel Bir Davet Gerçekleştirdi.

26 Ağu 2014

hayyat-dergi-davet

Hayyat dergi ve Esteworld işbirliği ile düzenlenen organizasyon; 07.06.2014 Cumartesi günü Etiler Esteworld Plastik Cerrahi Hastanesinde güzel bir davet ile gerçekleştirildi.

Hayyat dergi haziran sayısının tanıtımı ile Esteworld’ün kadına dair herşeye cevap verdiği bu güne, tesettür giyim camiasından bir çok ünlü ve tanınmış si’ması katılım sağladı. Davet kokteyl ile başladı. Ardından Esteworld’ün başarılı kadrosunun güzellik, bakım ve estetik cerrahi operasyonları hakkındaki konuşmaları ile devam etti. Hayyat dergi imtiyaz sahibi Zeynep Hasoğlu, bildiğiniz üzere beslenme uzmanı. Durum böyle olunca keyifli bir organizasyon ortaya çıktı. Davetlilerin merak ettikleri tüm sorulara Esteworld kadrosu titizlikle cevap vererek herkesin bilgilenmesini sağladılar. Davette; beslenme ve diyet, cerrahi operasyonlar, cilt bakımı gibi bir çok konuya değinildi. Hayyat dergi ve Esteworld’ün işbirliğinde düzenlenen davet, pasta kesimi ile kutlandı. Organizasyon hayyat dergi haziran sayısı ve Esteworld’ün sürpriz hediyeleri ile son buldu.

hayyat-dergi-davet-2

Hayyat Dergi İmtiyaz Sahibi Dyt. Zeynep Hasoğlu & Esteworld-Medikal Estetik Hekimi Dr. Servet Terziler

hayyat-dergi-davet-4 hayyat-dergi-davet-5

 

hayyat-dergi-davet-7

hayyat-dergi-davet-8

Konuklar arasında, Mine Sepin (Minenin Dünyası), Safiye Ekiz, Tuba Saraçoğlu, Aida Üstün, Şenay Demirel Buyurman ve Demet Yıldız’da vardı.

Bu güzel organizasyon için Hayyat Dergi ve Esteworld’e teşekkür ederiz.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir