Hayyat Dergi Eylül Sayısı Bayilerde!

02 Eyl 2014

hayyat

Hayyat Dergi Eylül sayısı bayilerde! Muhteşem bir Sonbahar Sezon Rehberi ve Butik Rehberi ile Eylül sayısında moda ve trend adına bir çok şey sizi bekliyor!

Hayyat Dergi Eylül sayısında, 2015 Sonbahar-Kış sezonuna ayrıntılı bir bakış açısıyla yer veriyor. En son trendler, sonbahar-kış sezonunun en popüler renkleri ve dünya moda devlerinin yeni sezon koleksiyonlarını ve daha fazlasını Hayyat Dergi Eylül sayısında bulabilirsiniz. Sonbahar alışverişine çıkmadan önce; yeni sezonda neler oluyor, hangi renkler moda, hangi kıyafeti ne ile kombinlemeli, sezonun gözde çantaları hangileri gibi soruların cevaplarını bulacağınız derginin son sayısını mutlaka hemen alın!

Bir hafta boyunca ne giymeli gibi klasikleşen moda sayfalarında en güzel kombinleri, ofiste giyebileceğiniz kıyafetleri, yeni sezondan en son ipek şal ve eşarpları, moda çekimlerinde sonbaharın en hit parçaları Eylül sayısında!

Sonbahar gelinleri için ufak tüyolar, sonbahar depresyonundan nasıl kurtulurum, çocuğunuz için beslenme çantasında neler bulundurmalısınız, sağlıklı bir cilt ve ışıl ışıl bir görünüm için güzellik iksiri besinler ve cilt bakımı gibi konularıyla sağlık, güzellik ve dekorasyon sayfalarıyla ihtiyacınız olan herşey Hayyat dergide!

Hayyat Dergi, röportajlarında bu ay iki moda tasarımcısını sayfalarına taşıyor. Türkiye’de moda denilince ilk akla gelen isimlerden, bol ödüllü ve ülkemizin gururu Moda Tasarımcısı Atıl Kutoğlu ve genç tasarımcılardan örgüyü yeniden sevdiren İpek Arnas’la modaya dair herşey derginin son sayısında!

En güçlü moda ve trend sayfalarına sahip olan Hayyat Dergi; size sonbaharda kendi stilinizi oluşturabilmek için en güzel ve en kapsamlı içeriği vaad ediyor. Gerisi size kalmış, sonbahar-kış alışverişiniz için dergiyi bayiinizden isteyin ve kendi stilinizi oluşturun. Hazır olun, Eylül sayısında güçlü ve bir o kadar da çarpıcı bir sezon sizi bekliyor!

Ayrıca; stil sahibi ve şık kadının tercihi, özel bir müşteri kitlesine hitap eden birbirinden özel butiklerin yer aldığı Hayyat Butik Rehberi, Eylül sayısında derginizle birlikte hediye!

hayyat-dergi-eylul-sayisi

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir