Hayyat Dergi Haziran Sayısı Raflarda

26 Ağu 2014

hayyat-dergi-haziran-sayisi-kpk

Muhafazakar Kadın Dergisi Hayyat; 6. sayısıyla okuyucuları ile buluşuyor! D&R, Remzi, İnkılap Kitapevleri ve dergi bayiilerinde bulabileceğiniz Hayyat Dergi’nin Haziran sayısı her zaman olduğu gibi moda, stil ve trendler hakkında dolu dolu bir içeriğe sahip.

Tatil planlarınız hazır, ya bavulunuz?

Yıl boyunca uzun mesailer, stresli bir iş hayatı ve soğuk kış günlerinin ardından derin bir nefes almak istiyorsanız ve tatil planlarınızı yaptıysanız; bu ay Hayyat Dergi’yi incelemeden tatil alışverişine çıkmayın. En güzel sandaletler, güneş gözlükleri, plaj çantaları ve tatil kombinleri ile dolu sayfalara mutlaka göz gezdirin.

Elifnağme’nin unutulmaz ismi Elif Güvendik

90’lı yılların klasiği ve günümüzde hala ismi ile hafızalardan silinmemiş, kalitesi ve özgünlüğü ile ayrı bir yer edinen “Elifnağme” programının güzel ve başarılı sunucusu Elif Güvendik Nayman şu sıralar başarılarına bir yenisini daha eklemenin hazırlığı içerisinde. Hamilelik öncesi ve sürecinde yaşadığı duygularını, bebek bakımı ve hamilelik ile ilgili tüm bilgileri anlattığı, özellikle anne adaylarına yol gösterecek kitabının hazırlıklarını yapan Elif Güvendik Nayman ile yapılan özel röportaj bu ay Hayyat Dergi’de! Aynı zamanda bir bebek bekleyen anne adayı Elif Güvendik Nayman; yapılan röportajda annelik ve hamilelik süreci üzerine tüm soruları cevapladı.

hayyat-dergi-haziran-sayisi-elif-guvendik

hayyat-dergi-haziran-sayisi-elif-guvendik_1

Moda Artık Sokakta!

Geçtiğimiz aylarda moda şovunu bir süpermarket mizanseni ile tanıtan Chanel bile, sokak modasına kayıtsız kalamadı. Dünya devleri ve dünyaca ünlü moda tasarımcıları, ilk kez podyumda görmeye alıştığımız ışıltılı kıyafetleri artık podyumdan sokağa taşımaya devam ediyor. Sokak Moda’sına yön veren ilhan perileri bu ay Hayyat Dergi’de! Davetlerde fotoğrafçıları peşlerinden koşturan stil ikonlarının tarzlarını değerlendirip; kıyafetlerin onlara tarz katmadığını onların kıyafetlerle kendi stillerini oluşturduğuna tanık olacaksınız.

hayyat-dergi-haziran-sayisi-stil

hayyat-dergi-haziran-sayisi-stil_1

Bir Hafta Boyunca Ne Giyeceğim?

Hayyat Dergi’nin klasikleşen haftalık kombinlerine bu ay modaya yön veren filmler eşlik ediyor.

Roman Holiday, Breakfast at Tiffany’s, Casablanca, The Devil Wears Prada ve diğerleri… Modaya ilham kaynağı olmuş, zaman zaman modanın seyrini değiştirmiş filmler, biz kadınların özellikle ilgisini çekecek. Siz de geçmişten kopamadıysanız ve o yılların kıyafetlerine ve aksesuarlarına tutkunsanız bu sayfalar tam size göre…

Tesettür Giyim Modelleri Hayyat Dergi Haziran sayısından yine dopdolu…

hayyat-dergi-haziran-sayisi-1

hayyat-dergi-haziran-sayisi-3

hayyat-dergi-haziran-sayisi-2

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir