Hayyat Dergi ile Sonbahar'a Veda, Kışa Merhaba

03 Kas 2014

Hayyat Dergi Kasım sayısı bayilerde! Kasım sayısında moda ve en yeni trendler adına birçok şey sizi bekliyor!

Moda dünyası çok hızlı bir tüketim ve yenilenme içine girmişken, Hayyat Dergi en yeni trendleri ve stilleri modaseverlerin beğenisine sunuyor. Zincirlerle bezeli botlar, deriler ve kapitoneler asi ve rock stilini temsil ederken, elegant kareler, ton sür ton trendi, pastel renkler minimal bir tarza çanak tutuyor. Sezonun muhteşem üçlüsü ise pantolon, ceket ve house kabanlardan geliyor. Kısacası bu sezon herkese, her kesime, her kadına hitap ediyor…

Sonbahar yaprakları ışığında, oversize kesimler, bordo-kahve ve yeşilin en güzel tonları, uzun etekler ve hırkalar, desenli kabanların en iyi tasarımlarına şahit olacak; zamansız, modern ve sade parçalarla çabasız ve klasik şıklığın yansımalarını göreceksiniz.

kasim_cover_hayyat

Yakın dönemde kendi sitesini kuran Hale Ceylan Barlas ile yeni sitesi ve moda üzerine söyleşi gerçekleştiren Hayyat Dergi, Barlas ile mini bir moda çekimi gerçekleştirmiş. Moda karelerinde Barlas’ın stilini yakından inceleyecek ve söyleşide moda ile ilgili tüyoları yakalayacaksınız…

Moda Yazarı ve Tasarımcı Esra Keskin Demir ve Moda Tasarımcısı Kuaybe Gider‘in yeni sezondan kişisel seçimlerini, ofis gardrobunuz için olmazsa olmazları, sezonun en yeni ayakkabı ve çanta modellerini yine Hayyat Dergi Kasım sayısında bulacaksınız.

En güçlü moda ve trend sayfalarına sahip olan Hayyat Dergi; size sonbahar ve kış aylarında kendi stilinizi oluşturabilmek için en güzel ve en kapsamlı içeriği vaad ediyor. Gerisi size kalmış, sonbahar-kış alışverişiniz için dergiyi bayiinizden isteyin ve kendi stilinizi oluşturun.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir