Her Gün Özel Geçmeli!

21 Şub 2017

 

Dur durak bilmeden sürekli tesettürlü kadınlar için kombin önerileri yazıyoruz, hangi tunikle hangi şalı kullanabilirsiniz, dış kıyafet seçerken nelere dikkat etmelisiniz, şal mı eşarp mı… Peki ya sonrası? Arkadaş toplantılarında, aile ziyaretlerinde ve bayramlaşmalarda ev ortamının rahatlığına kavuştuktan sonra giydiklerimizin nasıl göründüğü de karma ortamlardaki kadar önemli değil mi? Kadın kadına olduğumuz zamanlarda giydiklerimize daha da özen göstermiyor muyuz aslında? İtiraf edelim; kadınlar esasen kadınlar için giyinir.

Elbette ki kendimizi rahat, mutlu ve güzel hissetmemiz asıl öncelik, ama bir arkadaşımızın eşarbın ne kadar yakışmış demesi bütün günü keyifli geçirmemizi sağlayabilir. İşte tam da bu yüzden şimdi sizlere karma ortamlarda olduğu kadar devamındaki ev ortamında da şıklığınızı devam ettirecek parçalar önermek istiyorum.

Yuvarlak yaka tuniklerin rahatlığını ufak bir dokunuşla daha da şık bir hale getiren düğmeli tunik, birçok farklı renk seçeneğiyle sayısız kombin imkanı sağlıyor. Kollarındaki düğmeleriyle dilerseniz kısa kollu olarak da kullanabileceğiniz tunik, abdest alırken kolaylık tanımasının yanı sıra, kadın kadına ortamlarda da ekstra rahatlığı garanti altına alıyor.

Dilediğiniz her ortama ve davete uyarlayabileceğiniz parçalardan biri olan nakışlı elbise, gardıropların vazgeçilmezi olan zamansız siyah elbiseye nostaljik bir hava katıyor. Abartıdan uzak kibar deseniyle romantik bir havası olan elbiseyi deri ceketle kombinleyerek günlük kullanabileceğiniz gibi, ipek şal ve şık ayakkabılarla kombinleyerek davetlerde de kullanabilirsiniz.

Erkek yaka tunik ya da gömlekleri hareketlendirmek isteyenlere fikir olması açısından oldukça sade bir fikir sunan desenli tunik, klasik siyah-beyaz uyumuna küçük bir detay eklemiş. Dilerseniz kırmızı, yeşil, sarı gibi kontrast renklerde kurdeleler kullanarak daha çarpıcı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Eteklerle kombinleyebileceğiniz kırık beyaz triko kazak, tonu sayesinde birçok farklı renkle kullanım imkanı sağlıyor. Şalınızı yakanın içine alarak kullanabileceğiniz gibi, ince dokusuyla şalınızı her zamanki gibi kullanmanıza da imkan tanıyor. Şık yakası ve yumuşacık dokusuyla çabasız şıklığın kilit parçalarından biri olabilecek kazak her renkte takıyla da kusursuz bir uyum içinde.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir