Her Mevsim Kot Şıklığı

18 Mar 2015

Kot giyinmenin mevsimi ve sezonu olmaz. Her mevsim, her sezonda daima tercih edilir. Spor giyinmeyi seven, spor şıklığı tercih eden tüm bayanların vazgeçilmezidir. Özellikle son  yıllarca ince kot ve tensel kumaşlardan tasarlanan kıyafetler yaz aylarına damgasını vuruyor. Serin tutan yapısı ile sıcak yaz akşamlarında kurtarıcı bir parça haline dönüşüyor. Tiril tiril havası ile dilerseniz birkaç aksesuar sayesinde şık bir yere bile gidebileceğiniz parçaların çıkması oldukça dikkat çekmektedir. Baharın gelmesi ile tiril tiril kot tasarımlar her bir yanı sardı. Şık elbiselerden, eteklere, günün kurtarıcı yelekten tuniklere kadar birçok model bizleri karşılıyor. Güzel kot tasarımlara bir göz atarak yeni sezonda ne giyeceğimize karar verelim.

z-kot-nervurlu-elbise--acik-mavi--minel-ask-75181

 

Kot bir elbise ile davete gidilir mi? demeyin. Bal gibi gidilir. 🙂 Önündeki nervür dikişleri, kloş kesimi ve manşetindeki şık düğmeleri ile tam da davetler içindir. Abiye denilince aklınıza direk saten kumaşlar gelmesin. Spor giyinmeyi seven ve spor parçalardan çıkamayan hanımlar akşama düğün var. 🙂 Haydi, Minel Aşk ile düğünüze hazırlanmaya.

z-kapsonlu-tencel-ferace--mavi--neways-84599-1

Dış kıyafet benim işim, feracesiz adım atmam dışarı diyorsanız bu tensel kumaştan tasarlanan yandan bağlamalı model tam sizin istediğiniz gibi. Rahatlığı bile insana bir huzur veriyor. O halde bugün dışarıya çıkarken Neways rahatlığını yaşayın.

z-kot-yelek--mavi--ekru-108079-2

Bu yeleğe bayılacaksınız. Hele ki; uzun giymeyi sevenler boyu tam 116 cm. Ekru ile rahat bir akşama ne dersiniz? Ben hayır diyemeyeceğim kesimi, duruşu, uzunluğu şimdiden kendisine aşık etti. 😉

z-kot-pantolon--blue-denim--benin-style-101279-1

Kot deyince asla pantolonsuz olmaz. Rahat ve bol kesimi ile blue denimin keyfini sürün.

z-kapsonlu-kot-pardesu--lacivert--livza-107187-1

Böyle güzel modeli gördükten sonra pardösü giymeniz kaçınılmaz olacak. Severek ve keyfini sürerek tüm yaz üzerinizden çıkmayacak pardesünün kapşonlu olması spor giyinmekten keyif alanların favorisidir. O halde Livza ile favorinizi yakalayın.

z-askili-kot-etek--acik-mavi--gamze-polat-109166-1

İçindeki çocuk hiç ölmeyenler, ruhu hala çocuk kalanlara gelsin bu askılı kloş etek. Üstelik askıları çıktığı için çok şanslısınız. Gamze Polat ile yine en gözde siz olun.

z-cep-detayli-kot-salopet--mavi--veteks-line-106820-2

Salopet severler burada mı? Eğer salopet giymek bir tutku ise tutkunun adresi Veteks Line olmalıdır.

z-yandan-dugme-detayli-tencel-tunik--mavi--neways-84600-1

Kot demişken tuniksiz asla olmaz. Giy çık ve rahat rahat dolaşmanın keyfini çıkartın. Neways kot konusunda oldukça donanımlıyken bu yaz fırsatlarını kaçırmayın.

Elbette bunlarla bitmiyor bahar ve yaz sezonu… En güzel kot koleksiyonları tasarımcılar ve firmalar tarafından tüm hızıyla üretilmeye devam ediyor. Yeni sezonun güzel kot tasarımlarını iyice gözden geçirmek isteyenler tıklayın.

z-kot-pardesu--laci--ekru-108272-3

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir