Her Sezon Moda; Siyah&Beyaz

04 Eyl 2015

Her sezon renk otoritesi Pantone tarafından belirlenen renklerle podyumlar adeta bir cümbüşe dönüşür. Yeni renk tonlarının ortaya çıkışıyla birlikte kumaşlar seçilir, yepyeni tasarımlar ve koleksiyonlar podyumlarda yerini alır. Sezon trendleri değişse de modası geçmeyen, asaletinden hiç birşey kaybetmeyen renkler; birbirine zıt olduğu kadar uyumlu da olan Siyah ve Beyaz‘dır.

Zamansız ve güçlü duruşlarıyla her zaman şık olmanızı sağlayacak bu renkleri, kimi zaman tek başına kullanılsalar da bu sezon bir arada daha çok göreceğiz. Özellikle de kazayağı desenler, çizgiler, pötikare ve geometrik şekillerin hakimiyetiyle kış ve sonbahar boyunca bu ikili birbirinden ayrı düşmeyecek.

2015-etek-modasi-sonbahar-kis-1Untitled-3black-and-white

Siyah ve beyazın bir arada görüldüğü bir başka desen olan leopar da tek başına güçlü ve iddialı duruşuyla şıklık yarışında bir adım öne geçmenizi garantileyecek trendlerden.

black and white

Tabi bu kadar cesaret sizin için fazlaysa trendlerden geri kalmamak adına bir başka siyah-beyaz deseni tercih edebilirsiniz. Piknik örtüleri bu sefer masaların üzerinde değil de mankenlerin üzerinde görülüyor.

spring-2015-trends-graphic-black-white-2

Minik karelerden oluşan pötikare deseninin en naif siyah-beyaz ikilisi olduğu şüphesiz. Ama bu deseni taşımak da öyle her yiğidin harcı değil. İyisi mi siz farklı desenlerle kombinlemek yerine düz parçaları tercih edin. İsterseniz düz siyah bir pantolonla beyaz bir gömleği kombinleyin. Her adımda şık hissedeceğiniz kesin. Ne de olsa; zıt kutuplar birbirini çeker. Siz de bu çekime ayak uydurun. Keyifli günler!

 

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir