İhtiyaca Göre Bone Seçimi

23 Şub 2017

 

Mevsimler arası sıcaklık değişimine göre ve hatta gün içinde dışarı çıktığımız saat dilimine göre şal ve eşarp tercihimizi değiştirirken bone neden hep sabit kalıyor? Yazın bunaltıcı sıcaklarında pamuklu ince şal, eşarp modellerine yönelirken kış aylarında sık dokumalı yün karışımlı olan modelleri kullanıyoruz. Giydiğimiz kıyafetten takıp çıktığımız aksesuara kadar her parça mevsimden, gidilecek ortamdan etkilenirken bonenin değişmeyen eleman olması hepimize yazık.

Kadınlar arasında toplanılacak ve tamamen saçınızı açmak istemiyorsunuz, arkadan bağlanan boneyle oturmak özenle seçtiğiniz kıyafetlerin şıklığına gölge düşürmesin. Şalın altından da en az tek başına olduğu kadar şık duran Vera Bone %95 oranında pamuk içeren kumaşı ve ondan fazla renk seçeneğiyle kusursuz tercihlerin başında geliyor.

Çöl rüzgarı bone adından da anlaşılacağı üzere sıcak havalarda serin tutma özelliği olan bone aynı zamanda son zamanların yükselen trendlerinden drapeyi de en sade şekilde giyiminize dahil etmenizi sağlayacak.

Esnek jersey kumaşıyla şifon gibi iç gösteren kumaşlı şalların içinden gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Rabia Z marka boneler de birçok farklı renk alternatifiyle bir tık uzağınızda. İnce kumaşlı şal ve eşarplarda en çok rastladığımız sıkıntı olan kulakların dışardan görünmesi ihtimalini tamamen ortadan kaldıran bone dokumasıyla sıcaktan bunalmayı önlüyor.

Tesettür spor modasının öncüsü Mayovera deniz ve havuzda kullanabileceğiniz iç göstermeyen su itici kumaştan üretilmiş rengi solmayan boneleri ile sporsevenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Uzun saçlılar düşünülerek tasarlanan deniz bonesi kaymayan modeliyle son derece konforlu.

Bağsız dantel bone klasik bonenin dışına çıkmak isteyenler için oldukça şık bir alternatif sunuyor. Birçok farklı renk seçeneği bulunan dantelli boneyi özel günlerinizde kullanabileceğiniz gibi günlük kombinlerinize farklılık katabilecek keyifli detaylardan biri olmaya aday.

Bağlı bonelerle baş ağrısı çekenlerin çözümü olacak boru bone olarak da bilinen pratik bone aynı zamanda saç bandı olarak da kullanabileceğiniz işlevsel ürünlerden biri. Cilt maskesi uygulamadan önce pratik bone takarak bebek saçlarınıza maske bulaşmasını önleyebilirsiniz.

Sıcak yaz günleri düşünelerek tasarlanmış climafit boneler kansorejen madde içermeyen özel kumaşıyla teninize doğal bir dokunuş sağlarken saçınızı topladığınız arka kısımda kullanılan tül dokusu sayesinde terletmeyen bone konforunu sağlıyor.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir