İkisi Bir Arada: Culotte Modası

28 Şub 2016

Moda dünyasında herkes hem rahat hem şık olmak ister. Tabi kadınların rahatlık ve şıklık anlayışlarının farklı olmasından dolayı orta yolu bulmak zordur. Özellikle de pantolon ve etek konusunda… Bir taraf pantolonun daha kullanışlı ve popüler olduğunu söylerken diğer taraf eteğin daha zarif olduğunu ve hareket kolaylığı sağladığını savunuyor. İki taraf da kendi nezdinde haklı. Fakat unuttukları bir şey var.

Culotte!

Yani etek görünümlü pantolon. İki tarafı da memnun edecek ve ortak noktada buluşturacak en iyi parça. Biraz pantolondan biraz etekten ilham alarak hazırlanan culotte, fransızca bir kelime olsa da dilimizde pantolon etek olarak karşılık buluyor.

90’larda oldukça popüler olan culotte, moda dünyasının geçmişten esinlenmesini fırsat bilip sezonun trend parçaları arasına girmiş bile. Daha çok  tesettürlü kadınlar  tercih etse de bu sezonla beraber her kadının dolabına girmekte kararlı gözüküyor. Eğer siz hala culotte sahibi değilseniz hemen mağazaların yolunu tutun! Ya da Modanisa.com ‘da bulunan zengin ürün seçeneklerine göz atın… Stilinize uygun en az bir tane edinirseniz trendi yakalamanız daha kolay olacaktır.

Siyah culotte

Klasik siyah bir culotte her dolapta olması gereken bir parça.

Kot culotte

Kotun kullanışlı ve kolay kolay kırışmaz yapısından faydalanın!

Chanel culotte takim

Nikâh törenine mi katılacaksınız? Ekose culotte/ceket takım tam size göre. Davetliler arasında zarafetinizle dikkat çekersiniz.

Toprak rengi culotte

Toprak rengi bir culotte, gri triko kazak, siyah ayakkabı sokak stili için güzel bir seçim olacaktır.

Cizgili culotte

Çizgili ürünlerin daha uzun ve ince görünme özelliğini göz ardı etmeyin. Stilinizde biraz iddiaya ne dersiniz?

[wa-wps]
Paylaş

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu Nuray Ünver, çeşitli sertifika programlarına katılarak onur ve yüksek onu belgeleri aldı. Modayla ilgili eğitim programlarına katılmaya devam ederken, kendi blogunu yönetiyor ve tesetturgiyim.com'da yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir