İklim Tesettür Giyim

17 Nis 2015

İklim tesettür giyim markası 1993 yılında faaliyete girmiş bir markadır. Yaklaşık 22 yıldır tesettürlü bayanlar için oluşturduğu dış giyim ürünleri ile zamanla müşteri sayısını artırmış ve geride memnun insanlar bırakarak varlığını sürdürmektedir. Köklü bir markadır ve geniş ürün yelpazesine sahiptir. Tesettür dış giyiminde zamanla yeni kategoriler oluşturmuştur. Her yıl çıkardığı güncel koleksiyonları ile değişen modayı takip eden ve yenilikçi düşünce anlayışı ile harmanlanan ürünleri, gerek kumaş kaliteleri ile gerek modern tarzları ile tesettürlü hanımların gözdesi haline gelmiştir.

Dış giyim alanında markalaşma sürecine en büyük katkısı;  model çeşitliliği ve ürün kalitesinin makul fiyatlarda alıcısı ile buluşmasıdır. Her yıl hanımların beğenisine sunulan koleksiyonunda spor, klasik, elegan gibi değişik tarzda modelleri bir arada bünyesinde bulundurmaktadır. Birçok e-ticaret sitesinden direkt ve kolayca satışlarının yapılması ile son yıllarda büyüyen bir ivme ile ilerlemektedir.

İklim tesettür giyim markası, koleksiyonlarında kış sezonu için kaban, kışlık pardesü, mont, keçe kap oluştururken; yaz sezonuna özel yazlık ince kumaş pardesüler, kaplar oluşturuyor.  Mevsimlik giyilebilen ürünler de mevcut. Örneğin keçe kaplar, deri pardesü yada kaplar gibi…

İklim markasının bir diğer artısı ise her yaş kesimine hitap edebilmesidir.  38 numara bedenden 56 numara bedene kadar ürün sunmaktadır. Sezon başlangıcında yaklaşık olarak 200 TL ila 450 TL arasında fiyat aralığı mevcutken, sezon sonunda  yaklaşık olarak 150 TL ila 300 TL arasındadır

İklim kap,kaban, pardesü modellerinden örnekler…

c4b0klim-klapa-yaka-kap-_20739_1

c4b0klim-kap-yec59fil-y4_20729_1 (1)

iklim-kap-yesil-y6235-9-314879-88-O

c4b0klim-kac59fe-manto-s_20744_1

 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir