İlknur Moda Evi

26 Ağu 2014

 

ilknur-moda-evi-1

Gelinlik ve nişanlık modelleri ile beğeni toplayan İlknur moda evini sizler için ziyaret ettik.

İlknur moda evi, 2008 yılında İlknur ve İlyas Bulut çifti tarafından Ümraniye’de açılmıştır. İlknur Hanım, 1995 yılından bu yana çeyiz, nakış, terzilik ve gelinlik-nişanlık alanlarında çalışmalarla ilgilenmiştir. Ümraniye Çarşı’da bulunan moda evinde showroom ve atölye bir arada. Moda evinde gelinlik, nişanlık, kına kıyafetlerinin yanı sıra abiye elbiseler de dikilmektedir.

İlknur moda evine geldiğinizde burda İlknur hanımın güleryüzüyle ve ailece çalışmanın verdiği sıcaklıkla karşılaşacaksınız. İlknur hanıma kızları Begüm hanım (üsküdar mithatpaşa lisesi -kadın giysi tasarım bölümü , marmara üniversitesi – tekstil öğretmenliği bölümü) ve Büşra hanım (uludağ üniversitesi- gıda bölümü) eşlik ediyor. Tasarımlar belli bir çizgiye sıkıştırılmadan geniş bir yelpazade şekilleniyor ve malzeme konusunda çeşitlilik sunabilmenin önemini iyi biliyorlar. Kendi tasarımını yapmış bayanların taleplerini karşılayarak tasarımlarını dikiyorlar.

İlknur Hanım tasarımlarını şu şekilde tanımlıyor: Defile ve koleksiyon takipleri çok önemlidir. Özellikle çizgisi çok beğenilen zuhair murad , elie saab, zac posen, oscar de la renta ve giambattista valli gibi dev isimler sürekli takip edilir. Bunların bir köşesinden mutlaka etkilenilir ve modellere yansır.

İlknur moda evini takip etmek için; facebook: ilknur moda evi instagram: ilknurmodaevi

Telefon numaraları: 0216 412 55 57 Adres: Atatürk mah. Alemdağ cad. No:75/2 Çarşı- Ümraniye/İstanbul

ilknur-moda-evi-2

ilknur-moda-evi-12

ilknur-moda-evi-11

ilknur-moda-evi-4 ilknur-moda-evi-5 ilknur-moda-evi-6

ilknur-moda-evi-7 ilknur-moda-evi-8 ilknur-moda-evi-9

 

ilknur-moda-evi-14 ilknur-moda-evi-15

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. Ravza nas diyor ki: Ağustos 30, 2016 at 23:02:24

    Mor dantelli elbise var mı fiyatı ne kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir