IMFW ile Muhafazakâr Moda’nın Kalbi İstanbul’da Atacak

14 Mar 2016

Türkiye’nin ilk muhafazakâr moda etkinliği İstanbul Modest Fashion Week, gün sayıyor. Büyük bir katılımla gerçekleşmesi beklenen moda günleri, muhafazakâr giyim trendlerine yön verecek!

Istanbul Modest Fashion Week (IMFW), 13-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında doğunun son, Asya’nın batıya açılan ilk noktası Haydarpaşa Garı’nda, dünya modasının öncülerini bir araya getiriyor. Türkiye’nin ilk ve dünyanın en popüler muhafazakâr giyim sitesi Modanisa.com’un ana sponsorluğunda düzenlenen organizasyon, dünyaca ünlü tasarımcıları, büyük kitlelere etki eden moda fenomenlerini, kanaat önderlerini ve moda tutkunlarını buluşturmaya hazırlanıyor. Ünlü tasarımcıların muhafazakâr giyim koleksiyonları ve Ramazan özel koleksiyonları, ilk kez IMFW’te görülebilecek.

Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen ve muhafazakâr giyim pazarına öncülük yapacak olan organizasyon, Türk muhafazakâr modasını dünyaya tanıtmak ve muhafazakâr giyim trendlerine yön vermek amacıyla düzenlenmiş dünyanın en prestijli muhafazakâr moda etkinliği olmayı hedefliyor. Organizasyon süresince yapılacak etkinlikleriyle muhafazakâr moda anlamında güçlü dünya markalarının oluşmasına da katkı sağlayacak olan organizasyon, modaseverler için de heyecan dolu geçeceğe benziyor. IMFW’yi yakından takip etmek isteyenler istanbulmodest.com internet sitesinden ya da facebook.com/istanbulmodestfashionweek ile instagram.com/istanbulmodest adresli sosyal medya hesaplarından izlemede kalabilirler.

IMFW

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir