İndirim Zamanı Karar Veremeyenlere Özel

07 Ara 2017

 

İndirim zamanı ne alacağına karar veremeyenlerden biriyseniz, kendinizi şımartmakla ,ihtiyaca göre alışveriş yapmak arasında kalıyorsanız bu yazımız tam size göre.

Beğendiğimiz ürünü indirime girsin diye beklerken tükenip indirime girmemesi korkusu yaşarız. Ya da o çok beklediğimiz parça yerine başka bir şey almış buluruz kendimizi. Biz karar verene kadar da indirim zamanı çoktan geçer.  Biraz her gardıropta olması gereken kilit parçalardan, biraz da “alın aldırın” denilecek kıyafetlerden bahsedeceğiz. Önerilerimiz daha isabetli seçimler yapmanıza yardımcı olabilir.

triko-elbise-refka
Triko takımlar bu kışın gözdesi. Hem moda trendleri ile uyumlu hem de sıcak ve şık. Çorap çizmeler veya sneakerlarla kombinleyebilirsiniz. İster gündüz isterseniz akşam davetlerine kolayca hazırlanmanız mümkün. Her trikonun da alınmayacağını biliyoruz. Dokuması sık ve duruşunu kaybetmeyen trikolar uzun süre kullanılır. Görseldeki triko da uzun süre kullanabileceklerinizden biri.

kapusonlu-kaban-modanisa
Kaban ve mantolar olmazsa olmaz. Hep tek renk desensiz olanlarına elimiz gitse de, indirim zamanlarında desenli olanlarını denemekte fayda var. Soğuk kış günlerine biraz renk katmak size de iyi gelecektir. Özellikle desensiz şalları daha fazla kullanıyorsanız, desenli kaban ve mantolar sizin için daha kullanışlı olacaktır.

ekoseli-trenckot-modanisa
Eşimizin veya babamızın eski ekose desenli ceketlerine göz dikeceğimiz kadar moda olan bu ceketlerden almayanımız kaldı mı? Kaldıysa, takım olarak giymek yerine içine düz siyah triko bir elbise alıp giymeyi deneyin. Hem farklı hem de çok şık duracaktır.

triko-elbise-modanisa
“Alın aldırın” diyeceğimiz parçalardan biri olan bu elbiseler yıkayıp yıkayıp kullanabileceklerimizden. Alalım çabucak eskimesin, duruşunu korusun deriz. Her elbise görsellerde mükemmel dururken bizde de öyle dursun isteriz. Bu elbise beklentilerimizi karşılayabilir. Stokları ve indirimini takip etmeye değer.

desenli-sal-modanisa

Fazla ütü istemeyen şalları seviyoruz. Yalnız biraz uzun ve model vermeye de elverişli olmalı. Bavula atabilmeli, çıkardığımızda da hemen takabilmeliyiz. Bu şal da isteklerimizi karşılayanlardan. Kış günleri desenli ve renkli şal kullanmak daha kolaydır. Çünkü dış giyimde desensiz ve tek renk kullanırız.
Hem içimizi açacak hem de soğuk kış günlerine renk katacak şalları ve indirimin daha fazlasını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Paylaş

Yorumlar

  1. 3velet1hatun diyor ki: Aralık 7, 2017 at 11:09:20

    Gerçekten kisin desensiz kullanırız.onceki yazıdaki gibi en fazla ekose duruyor dolabimiza…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir