İndirimler bitmeden…

16 Mar 2018

 

Yeni bir sezon yaklaşırken, baharın renkleri kendini göstermeye başlamışken giyecek bir şey bulmak ne kadar da zor. Değişken havaya uyum sağlamak, kalın kabanları evde bırakıp trençkota geçiş yapmak için doğru zaman ne zaman? Ne kadar çeşit eşyamız olursa olsun, mevsim geçişlerinde şık bir kombin oluşturmak için üşümeyi göze almamız mı gerekiyor? 

gardırop-detoksu

Elbette ki hayır! Kat kat giyinmek, farklı sezonları akıllıca harmanlamak diye bir şey var. Örneğin, ince bir tunik üzerine salaş bir hırka ya da spor bir sweat üzerine ince bir jile elbise. Ama bunu yaparken yeni sezona da yatırım yapmak isteyenlerdenseniz, ünlü markaların internet sitelerindeki indirimlere göz atmalısınız. Mağazada gözünüze çarpmayan bir ürün, internette çok daha indirimli fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Artık devir değişti ve ürün iadelerinde de eskisi gibi sorunlar yaşanmıyor. Awmlerde vakit harcamaktansa; tek tıkla evinize sipariş vermek, beğenmediğiniz ürünleri yine evinizden iade etmek oldukça kolay.

Örneğin bu ürünler Pull&Bear markasının sezon sonu indiriminde satışta. Bir göz atın, belki zevkinize uygun bir ürün yakalarsınız 🙂

baharlık-stiller-pull-and-bearbaharlık-stiller-pull-and-bearbaharlık-stiller-pull-and-bearbaharlık-stiller-pull-and-bearbaharlık-stiller-pull-and-bearbaharlık-stiller-pull-and-bearbaharlık-stiller-pull-and-bear 

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir