Instagram Stillerinden İlhamla 5 Farklı Kış Kombini

21 Şub 2018

 

Şüphesiz sokak modasının kalbinin attığı yer, artık instagram. Son modayı sosyal medya hesaplarından takip etmek; basit bir boş zaman aktivitesinden, tüketim çılgınlığını tetikleyen bir alışkanlığa dönüşüyor.

Cep telefonumuza indirdiğimiz uygulamalar sayesinde kim ne giymiş, nereye gitmiş anında haberdar olabiliyoruz. Instagram fenomenlerinin üzerinde gördüğümüz kıyafetler bir anda moda oluyor ve mağaza stokları büyük bir hızla tüketiliyor. Günlük hayatta ve sokak stillerinde uygulanabilirliğine kanaat getirilen kombinler kararsızların işini kolaylaştırdığı gibi; hızlı alışveriş çılgınlığını da güncel bir moda kurgusu haline getiriyor.

Kışın gelmesiyle birlikte instagram stillerinde de dış giyim ürünlerinin öne çıktığını görüyoruz. Klasik kesim kaşe kabanlar ve sıcacık tutan kapitone montlar kombinlerin değişmez oyuncusu. Soğuk havanın etkisi altındayken sıcacık ve şık hissetmenizi sağlayacak 5 farklı kombin ve bu kombinlerin kilit parçası 5 kaban modelini sizin için derledik. Keyifli günler!

 

gri-kaban gri-kaban

sena-sever-kaban-kombini kase-manto

sisme-mont kapitone-mont

kapitone-mont kapitone-yelek

kislik-kaban-modelleri kaban

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir