Instagram’ın Sevilen Butiklerinden Trençkotlar

22 Ağu 2017

 

Esra Keskin Demir, Kevser Sarıoğlu, Kadriye Baştürk ve Aybike Stil… Onları Instagram sayesinde tanıdık, hepsi işinin erbabı tasarımcılar. Çok seviliyor ve binlerce kişi tarafından takip ediliyorlar. Özel hayatları merak edildiği için değil her geçen gün arttırdıkları ürün çeşidi için takip ediliyorlar. Tasarımları ile kaliteden asla ödün vermiyor aynı zamanda tesettürlü kadınlara stil sahibi olmayı vadediyorlar. Tasarımcıların bu sezon takipçileri tarafından en çok beğenilen trençkot modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Esra Keskin Demir

İstenilen boyda hazırladığı, astarlı ve astarsız seçenekleri bulunan ve alışılmışın dışındaki onlarca renk skalasına sahip özel dokuma kumaşları ile adeta trençkot kelimesi ile bütünleşen bir marka haline geldi. Esra Keskin Demir, özgün tarzdaki çekimleri ve kombinleri ile gençlere ilham kaynağı olmaya hızla devam ediyor.

Aybike Stil

Aybike Stil, hem mektepli hem alaylı bir tasarımcı. Tüm tasarımlarında olduğu gibi trençkotlarında da oldukça iddialı.

Kevser Sarıoğlu

Son yıllarda hızlıca yükseliş yapan tasarımcı sokak çekimleri ve çalıştığı fenomenlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Kadriye Baştürk

Muhafazakar kadının ihtiyaçlarına isabetli atışlarla karar veren ve tasarımlarını bu çerçevede gerçekleştiren Kadriye Baştürk de hızla yükselen ve sevilen tasarımcılardan biri.

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir