İnternet Alışverişine Farklı Bir Bakış

01 Haz 2015

İnternetten kıyafet alışverişi yaparken dikkat etmemiz gereken konuları hallettiğimize göre artık yan etkisinden bahsedebiliriz. Mağazaların bitmek tükenmek bilmeyen kalabalığına karışmadan evde alışveriş yapabilmekten daha keyifli ne var? Üstelik mağazadan çok daha uygun fiyatla almak mümkünken? Peki siparişiniz alınmıştır yazan ekranını gördükten sonra neler oluyor? Heyecanla kargonun gelmesini bekliyoruz, zil çalıp da kim o sorusuna kargo cevabını alana kadar sipariş takip sayfasını aşındırıyoruz. Bugünkü meselemiz tam da o kargo cevabını duyma anından itibaren başlıyor. Evler asansörlü, kargo dağıtım elemanları hızlı, bu durumda zil çaldıktan sonra kapıyı açıp kargoyu teslim almak için çok az vaktimiz var. Kapıyı açmak bizler için çok da kolay sayılmaz zira ev kıyafeti halinden dış kıyafete bürünmemiz gerekir ki söz konusu durumda uzun uzadıya başımızı örtmek, kıyafet düğmesi iliklemek söz konusu değildir. Çözüm basit efendim yapmanız gereken tek şey bir sonraki modanisa alışverişinizde hazır türbanı ve fermuarlı feraceyi sepetinize atmak.

hazir_turban

5 dakika sonra hazırım deyip yarım saatte hazırlanamayacağınız durumlarda, evden çıkmak için acele etmeniz gerektiğinde, kargo için kapıyı açarken saniyeler içinde başınızı örtebilmenin daha şık bir yolu düşünülemez.

refka-tesettur-giyim

Örtündükten sonra feraceyi üstünüze geçirip fermuarı çektik mi tamamdır! Bu muhteşem ikiliyi girişteki portmantoya astıktan sonra kargo geldiğinde yapılacak tek şey paket açmanın keyfine varmak. 5 dakikaya hazırım dedikten 5 dakika sonra gerçekten de hazır olmak da fena değil hani. Keyifli alışverişler.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, selametle.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir