İş Hayatına Kolay Şıklık Getiren Elbise

09 Ara 2015

Gün boyu tüm aktivitelerin fazlasıyla yapıldığı, yeri geldiğinde saatlerce oturmayı yeri geldiğinde oradan oraya koşuşturmayı gerektiren ofislerde; bayanlar için kıyafetin önemi oldukça büyük yer kaplıyor. Özellikle erken saatte hazırlanma gerekliliğinin getirdiği zorluk ve telaş, zaman zaman ana sıkıntılardan biri oluyor. Bunun için rahatlıkla kombin yapılabilecek, uyumundan ve şıklığından ödün vermeyen kıyafetlerin başını, tek parça elbiseler çekiyor. Eğer siz de güne hızlı başlamak zorunda olduğunuz zamanlarda tercihinizi elbiseden yana kullanan biriyseniz, elbise seçerken kriter üzerine kriter koymak durumunda kalabilirsiniz.

Malum, iş hayatı koşuşturmaca içeren bir ortam. Elbisenizin narin ve kırışan kumaşlardan oluşmasını istemezsiniz. Saatler süren oturuşun ardından önemli bir toplantıya kırışık bir elbise ile girmek hoş olmaz. Koşuşturmaca içinde darlığı ya da aşırı bolluğu ile hareketinizi engelleyecek veya zorlayacak etkenler de negatif birer unsur. Kumaşının kalitesi itibariyle gün içinde teninizi tahriş etmesi, kaşındırması veya terletmesi ekstra olarak değinilmesi gereken bir başka felaket. Bunun gibi daha başka birçok etken, ‘ofis elbisesi’ diyebileceğimiz elbiselerin çeşitlilik skalasını daraltıyor.

Ofis ortamında kıyafet seçimi o kadar çok detay ister ki, her şeyi ile rahat ve iyi hissetmeniz gerekir. Rahat ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir elbise giydiğiniz halde, hem toplantıya hem de iş sonrası günlük aktivitenize renginden dolayı bile uyum sağlamayabilir. Oysa ki soft ya da pastel renkler çoğu zaman durumu kurtarır. En ciddi ortamdan, en rahat anınıza kadar; eğlence için arkadaşlarla vakit geçirirken veya günlük hayatınızın bir gerekliliği olan alışverişinizi yaparken soft renklerin yumuşak duruşu, farklı ortamlar arasında uyum sağlar.

Bu detayların hemen hemen hepsine olumlu karşılık verebilen, üzerine de rahatlığı hediye eden bir elbiseyi, farklı renkleri ile beraber sizler için seçtik.  Ürünü daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için görsellere tıklayabilirsiniz.

Klasik Tesettür Elbise 99.90 TL

klasik-elbise--bej-ekru--neways-160337-1

klasik-elbise--koyugri-ekru--neways-160336-1

klasik-elbise--tas-ekru-neways-160338-2

 

klasik-elbise--vizonekru--neways-160334-1

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir