İş Mükemmelliği Ödülü Modanisa’nın Oldu

02 May 2018

 

Modanisa, yerel üreticileri dünya çapında satıcılar haline getirdiği için Uluslararası İş Mükemmelliği Ödülünü aldı.

International Business Excellence” ödülü (Uluslararası İş Mükemmelliği) ‘‘E-ticaret ve Dijital Deneyim’’ kategorisinde Modanisa.com’a verildi. Modanisa, yerel tedarikçileri küresel platforma taşıdığı ve küresel satıcılar haline getirdiği için ödüllendirildi.

Mayıs ayında 7’inci kuruluş yılını kutlayacak olan Modanisa, “Uluslararası İş Mükemmelliği” ödülüne layık görüldü. Ödül, Modanisa’nın yerel tedarikçileri uluslararası platforma taşımaktaki başarısına verildi.
Modanisa’nın moda endüstrisinin ortaya çıkarttığı tasarım, renk, doku ve kumaş zenginliğini, İslami moda ekosistemine de taşımak konusundaki bu başarısı ve yerel tedarikçileri küresel platforma taşıyarak küresel satıcılar haline getirmesi Uluslararası İş Mükemmelliği Ödülü verilmesinin de gerekçesini oluşturdu. ​ 2011 yılında 50 tedarikçi ile çıktığı yolda Modanisa’nın bugün 500 tedarikçisi var. Kuruluşundan bu yana küresel platforma taşıdığı tedarikçi firma sayısı toplamda 10 kat arttı.

Mart 2018’de Google; Modanisa’yı perakende alanında Türkiye’nin en kolay kullanımlı ilk üç sitesinden biri ilan etti. Facebook ise Modanisa’yı “Moda alanında büyüme için uluslararası bir strateji tasarlamak” konusunda “başarı öyküsü” kabul etti.

Bu yıl 4’üncü kez düzenlenen yarışmanın ödülleri 23-24 Nisan 2018 tarihinde Dubai’de kazananlara takdim edildi. Ödülü değerlendiren Modanisa kurucu CEO’su Kerim Türe, “Bugün sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada kadınları modanın gücüyle bir araya getirebiliyor olmaktan gurur duyuyoruz. Modanisa ile birlikte keşfedilen yeni moda ekosisteminin parçası olan tedarikçilerimize, hep birlikte bu güzel hikayenin ortak yazarları oldukları için teşekkür ediyoruz” dedi.

"International Business Excellence" ödülü (Uluslararası İş Mükemmelliği) ‘‘E-ticaret ve Dijital Deneyim’’ kategorisinde Modanisa.com'a verildi. Modanisa, yerel tedarikçileri küresel platforma taşıdığı ve küresel satıcılar haline getirdiği için ödüllendirildi.

Uluslararası İş Mükemmelliği Ödülleri Hakkında:

International Business Excellence Awards, dünyanın dört bir yanından gelen firmaların almak için yarıştığı bir ödül. Yarışmaya adlarını çok duyduğumuz Türkiye ve dünya markaları da katılıyor. Şirketler ve organizasyonlar gibi, takımlar, bireyler – liderler, yöneticiler, ilham veren insanlar da bu yarışta kendilerine yer bulabiliyor. Ödül için 34 farklı kategori de adaylar yarışmaktadır.

Modanisa.com hakkında:

Modanisa.com Türkiye’nin ilk uluslararası online alışveriş sitesidir. 120 ülkede müşterilere sahiptir. Yayınlarını Türkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca ve Almanca olmak üzere 5 dilde gerçekleştirir. Dünyanın 5 kıtasına her gün binlerce kargo gönderir. Her ay 15 milyon kişi Modanisa.com’u ziyaret eder. Şimdilik vitrinindeki marka sayısı 500, ürün çeşitliliği 45 bindir. Farklı milliyet ve kültürlerden, yaş ortalaması 28 olan genç ve atak bir insan kaynağı vardır. 2016’da İstanbul’da, 2017 yılında Londra ve Dubai’de Modest Fashion Week’ler düzenlemiş ve dünyada söz sahibi olduğunu göstermiştir. Geçtiğimiz Kasım ayında Dubai merkezli dünyanın en prestijli ödülü “Islami Economy Award”, Islamic Art kategorisinde Modanisa.com’a verilmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti vadeden Modanisa.com faaliyet alanında pazar lideridir.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir