İstanbul Modest Fashion Week – Mayovera Show

25 Nis 2019

İmam Gazali’nin ‘“Takva, kalplerdeki vera halidir.’’ sözüyle yola çıkan Mayovera, kumaş kalitesinden astar kullanımına, renk seçiminden özenli kalıplarına kadar ince detayları ile hazırladığı tüm tasarımlarıyla, tesettür plaj giyime yeni bir hava katıyor.

Modanisa İstanbul Modest Fashion Week’te 2019 koleksiyonunu görücüye çıkaran Mayovera, izleyicilerinden tam not aldı.

“Özgürce yüzerken, tarzını koruyanlar için” mottosunu sahiplenen Mayovera’nın 2019 koleksiyonu, ruhumuza güzellik katan enerji dolu renklerle, tatilin tadını doyasıya çıkarmayı vadediyor. Bu yaz 5’inci koleksiyonunu hazırlayan Mayovera, modest mayoda küresel bir oyuncu; sektöre yön veren markalardan biri ve her sezon bilinirliğini giderek daha da artırıyor. Farklı tasarımları ile dikkat çeken markayı, kaliteden ve tarzından ödün vermeyen kadınların kucakladığı ve sahiplendiği görülüyor.

Mayovera 2015 yılı ilk koleksiyonu ile birlikte, tesettür mayo sektörüne yön veren, fark yaratan ve tüm üretimini bu misyonu koruyarak gerçekleştiren bir markadır. Tam kapalı mayo, etekli mayo, plaj elbise ve çantaları tasarlayarak, muhafazakar kadının ihtiyaçlarını en şık şekilde sunmayı hedeflemiş, kısa sürede kabul görmüştür. Tasarımda fark yaratmanın yanısıra, kumaş üretiminden, kalıp, dikim titizliğine kadar üretimin her alanında daha iyiyi hedeflemeyi ilke edinmiştir. Her yeni koleksiyon da, tasarımlarda kendini aşmak; kalite ve hizmette vazgeçilmez olmak, Mayovera’nın var oluş sebebidir. 2019 yaz koleksiyonu, daha canlı, daha renkli… Yine kendini aşma iddiasında özgün tasarımlar ve standart çizgilerin dışında kalmaktan korkmayan çizgilere sahip. Her yaş grubundan muhafazakar kadının kendini rahat hissedeceği, tarzını yansıtmanın konforunu yaşayacağı tasarımlara sahip. 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir