İstanbul'un En Canlı Festivali: Shopping Fest 2015

05 Haz 2015

Dünyanın en kültürel, dinamik ve güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, canlılığına hareket katarak İstanbul Shopping Fest. ile hareketlenmeye hazırlanıyor. 6-28 Haziran tarihleri arasında sürecek olan festival, bu yıl 5. kez  insanları alışveriş çılgınlığına davet ediyor.

İstanbul… Filmlere, kitaplara hatta efsanelere konu olmuş güzel şehrimiz… 300 bin yıldır insanların yerleştiği, 3 bin yıllık kentsel tarihi bulunan, iki kıtayı, farklı kültürleri, farklı insanları ve yapıları bir arada bulunduran metropol; festival havasına büründüğünde ortaya çıkacak görsel şölenleri, kültür etkileşimleri ve alışverişi sayesinde görkemli bir birlikteliğe imza atıyor.

İstanbul-Spopping-Fest

Bir çok markanın festival dahilinde fırsatlar üzerine fırsatlar sunduğu  yılın bu zamanında, 2015 festivali alışılagelmişin dışında sadece alışveriş merkezlerinde değil, şehrin tarihi dokusunu tattıracak birçok mekanda fırsatları ayağınıza getirecek. Defileler, konserler, gösteriler, yarışmalar  size alışveriş keyfinizin yanında yeni heyecanlar katacak. Bu muhteşem festival sayesinde şehrin bilmediğiniz veya daha önce görmediğiniz  deneyimlerine tanık olacaksınız.

İndirim üzerine indirim ile ucuza alışverişe, restoranlarda sunulan indirim ve fırsatlar ile yeni tatlara, farklı zamanlarda etkinlikler sunan mekanlarda ise sürprizlere tanık olmak için, İstanbul Shopping Fest 2015  takvimi olan 6-28 Haziran tarihlerini takip etmeniz yeterli.

İTO-2015-STARDINI-VERDİ-TURKİYE-ESNAF-GAZETESİ.JPG

 

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir