Jaade Tesettür Giyim

17 Nis 2015

2004 yılının sizler için önemi nedir? Hayatınızda ne gibi köklü değişiklikler oldu? Hatırlayamadınız mı? Ziyanı yok buyrun 2004 yılı hayatında çok büyük önem taşıyan bir tasarımcımızın hikayesiyle gününüze anlam katalım. Jaade markası kurucusu Saadet Berrin Üstüner tarafından küçük bir atölye olarak yola çıkan ve her geçen gün hızla büyümeye devam eden yerli malının kıymetli örneklerinden. Üretim hayatına alışılagelmişin dışında bir ürün yelpazesiyle başlayan firma aradan geçen yıllardan sonra da farklılığını konuşturmaya devam ediyor.

İstanbul’daki atölyesinde “haute Couture”  elbiseler dikerek işe başlayan Saadet Berrin Üstüner yoğun talep ve beğeni alıyordu. İlk andan itibaren adından söz ettiren Üstüner tasarımlarındaki dokunuşu hatlarını keskinleştirip olgunlaştıkça müşterilerin taleplerinin artış gösterdi. İşe en zor ve meşakkatli ürünlerle başlayan Üstüner bunun üzerine daha büyük bir atölye ve daha yüksek orandaki üretim sayısı ile yeni şubeleri zincirine ekleyerek markalaştı. Bugün JaaDe  ilk günkü titizliği ile 10 şubesi ve seçkin satış noktalarıyla müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

317512-jaade-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-600x459

Tesettür giyim sektöründe eşarp dışındaki bütün ihtiyaçlara sağlam kadrosuyla ve özgün tasarımlarıyla cevap veren Jaade markası bluz, kap, pardesü, tunik, elbise, etek ve pantolondan oluşan oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip.

jaade-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-tesettur-giyim-600x459

Son olarak 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu ile vitrinlerini dolduran Jaade, ilkbahar yaz koleksiyonunda sezon trendlerini yakından takip ediyor.

jaade-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-600x459

Pastel tonlarına ve mavilere bolca verilen koleksiyon siz değerli moda severler için Jaade şubelerinde sizleri bekliyor.

[wa-wps]

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir