Jazzline: Büyük Beden Abiyede Yeni Bir Soluk

24 Oca 2016

Büyük beden abiye modellerinde sürekli aynı şeyleri görmekten siz de biraz sıkılmadınız mı? Her yerde kısmen üste oturan taşla kaplı abiyelerden bunaldığımız zamanlarda, biraz daha özümüze dönüp kendimize daha yakın bulduğumuz öğelere sahip parçaları görmek mutluluk veriyor. Moda alanında biz büyük beden bayanların da seçenekleri olduğunu bizlerin gözleri önüne seriyor. İşte farklı tasarımları ile bizler için tekdüzelikten sıyrılıp nefes alabileceğimiz bir ortam yaratan yeni markalardan Jazzline.

kadife-abiye-elbise--siyah--jazzline-173158-173158-3

Marka koleksiyonunda ağırlıklı olarak kadife materyaline yer vermiş. Bunu da ona en çok yakışan altın sarısı işleme ve desenlerle desteklemiş. Benim en beğendiğim modellerinden birisi ise, etek kısmında şifon detaya yer verilerek eski ve yeninin dengeli beraberliğini kuran bu elbise oldu.

tasli-abiye-elbise--pudra--jazzline-173194-173194-1

Klasik renklere ve materyallere yer verildiği gibi, daha genç hanımlara hitap edebilecek canlı renklere de yer vermiş. Kol ve yakasında taş detayları barındıran bu somon rengi abiye de o modellerden birisi.

kadife-abiye-elbise--yesil--jazzline-173123-173123-1

Sizi bilmem ama benim kadifeye en yakıştırdığım renklerden birisi kesinlikle yeşil. Eteklerinde tercih edilen siyah dantel elbiseye çok daha romantik bir hava katmış. Kol, bel ve manşette yer verilen altın detaylar ise, markanın kadife kumaşta vazgeçemediği unsurlardan birisi.

tasli-abiye-elbise--saks--jazzline-173172-173172-1

Eğer gideceğiniz davette elbisenizin modeli ve rengi ile, bir bütün olarak büyüleyici olmasını istiyorsanız, hemen hemen her ten rengine uyum sağlayan saks mavisini tercih edebilirsiniz.

 kadife-abiye-elbise--lacivert--jazzline-173112-173112-2

 Göğüs ve kol kısmında yer alan dore işlemeler ve parçalı şifon detayları ile bana geçtiğimiz yıllardaki Hürrem modasını anımsatan bu elbise ise, aralarındaki en ağır modellerden birisi.

 tasli-abiye-elbise--yag-yesili--jazzline-173178-173178-2

Prenses kolları, fıstık yeşili rengi ve hint işlerini andıran detaylarıyla benim en beğendiğim model şüphesiz bu abiye elbise oldu. Peki siz en çok hangisini beğendiniz?

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir