Jeanlerim Eskidi Diye Üzülme

12 May 2015

Günümüzde bay, bayan, genç, yaşlı demeden hepimizin vazgeçilmezi jeanler kullanım ve kombin kolaylığı ile günü kurtaran joker parçalardan. Üzerimizden çıkaramadığımız bu parçalar zamanla yıprandığından kullanılamaz hale geliyor ama siz Jeanlerim eskidi diye üzülmeyin.

Üzerinizden çıkarmak istemediğiniz çok sevdiğiniz jean parçalarınızı değerlendirmenin birçok yolu var.

Jean DIY2

Bir makas biraz da iğne iplik yardımıyla yastık, organizer, cüzdan yada bir peçetelik yapmak mümkün tabi tasarımlar ve daha onlarca güzel geri dönüşüm metodu üretilebilir.

Jean DIY

Örneğin giymekten sıkıldığınız eski jean parçalarınızı desen desen boyayabilir, dantel veya boncuk detaylar ile farklı bir form kazandırabilirsiniz.

jean dıy 7

Her evin ihtiyacı bu güzel mutfak önlüklerine ne dersiniz?

Jean DIY4

Tabi hanımların vazgeçilmez parçası çantalar olmazsa olmaz 🙂 O çok sevdiğiniz jeanleri atmadan danteller, boncuklar, işlemeler veya güpür detaylar ile hayallerinizdeki çantaya 3-5 TL harcayarak sahip olabilirsiniz.

Bu kadar geri dönüşüm projesinden sonra jeanlerinizi bir kenara atmadan önce bir kez daha düşünün. Siz de bir şeyleri değerlendirmeye meraklıysanız ve elimden her iş gelir, hem aile bütçesine katkı hem hobi olur diyorsanız buyurun jeanleri kesip biçmeye. 🙂

Sevgilerimle…

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir