Jimmy Choo 2015 Çanta Modelleri

26 Ağu 2014

jimmy-choo-2015-canta-modelleri_1

Jimmy Choo markasının 2015 sonbahar kış sezonu için hazırladığı yepyeni özel tasarım çanta modelleri moda severler ile buluştu. Kısa sürede raflarda yerini alan koleksiyon; çeşitli e-ticaret sitelerinde satışa sunuluyor.

Dünyaca ünlü marka olmasının ayrıcalığıyla biraz pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat koleksiyondaki tasarımlar yine çok iddialı, bu yüzden çanta ve moda tutkunu kadınları etkilemeyecek diyebiliriz.

Jimmy Choo 2015 sonbahar-kış sezonu için görücüye çıkardığı bu tasarım çantalar, bizlerden tam not alıyor. Koleksiyondan sizler için seçtiklerimizi inceleyelim.

Küçük çanta sevenler buraya!

Küçük kare çantalar taşınması kolay ve şık aksesuarlardır. Jimmy Choo 2015 çanta modellerinden seçtiğimiz bu modeller oldukça kullanışlı görünüyor.

jimmy-choo-2015-canta-modelleri

jimmy-choo-2015-canta-modelleri-2

jimmy-choo-2015-canta-modelleri-7

jimmy-choo-2015-canta-modelleri-3

Yaşasın büyük boy çantalar! 🙂

Çoğu bayan küçük pratik çanta takmak ister ve sever. Fakat büyük çantalardan vazgeçmek hiç o kadar kolay değildir. İşte sizin için seçtiğimiz el çantası modeli… Senin rengin hangisi?

jimmy-choo-2015-canta-modelleri-4

jimmy-choo-2015-canta-modelleri-5

jimmy-choo-2015-canta-modelleri-6

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir