Kaban ve Montlarda İndirim Zamanı

03 Şub 2016

Kış aylarında soğukların etkisinden korunmak için çeşitli kabanlar, montlar tercih ederiz. Ancak bazı kabanların inceliği soğuk günlere yeterli gelmeyebiliyor. Naylon karışımı olan kaban ve montlardan kurtulmak için daha doğal olanları tercih etmeniz isteklerinizi karşılayacak. Elbette sezon başında kaliteli ve sıcak tutan kabanları almak herkesin  bütçesine yeterli gelmeyebilir. O halde sezon sonu indirimlerden yararlanabilirsiniz. Henüz kış ayları bitmemişken kendinize sıcacık kabanlar, montlar, kaplar almaya hazırlanın. Sizin için araştırdığım ve kalitesinden memnun kalacağınızı düşündüğüm tasarımlara hep birlikte bakalım.

nivalo-kece-kaban--siyah--minel-ask-166067-1

Minel Aşk’ın keçe kabanı hem oldukça sade, hem de şık bir duruş sergiliyor. Kol ve etek ucunda yer alan siyah detaylar zarafeti beraberinde getiriyor. Klasik, spor ve minimal tarzı içinde  barındıran kabanı uzun seneler beğenerek giyeceksiniz.

kapusonlu-kisa-manto--siyah--nihan-164545-1

Biraz daha spor giyinmeyi sevenler deri detaylarla donatılmış, kapüşonu olan bu kap ile günlük yaşamınıza uyum sağlayabileceksiniz.

beli-buzgulu-kap--safran--nihan-175541-1

Sadece koyu renkler değil, renkli giyinmeyi sevenler için de Nihan tesettür devreye giriyor.

kece-manto--findik--nihan-160129-160129-1

Spor olmanın yanı sıra davetlere özel olarak giyebileceğiniz keçe kabanlar devreye giriyor. Şıklığınızı gerek günlük yaşamınızda gerek davetlerde koruyabilirsiniz.

kase-kaban--siyah--refka-161772-1

Bazı modellerin hiçbir tasarımı yoktur. Ancak kendini çeken bir albenisi vardır. Sadeliği ve o sadeliğin üzerine iliştirilen sanatı konuşturur kendini. Ve uzun yıllar hayatınızla bütünleşir. Refka markasına ait olan kaşe kabanın sıcaklığından ve şıklığından yararlanabilirsiniz.

kapitone-kaban--lacivert--livza-156680-156680-1

Hem sıcak, hem spor diyorsanız şişme montları yabana atmayın. Çoğu kişinin tercihi şişme montlar soğuk günlerin kurtarıcısı. Çünkü çok sıcak tutar ve yağmurlu, karlı günlere en güzel şekilde uyum sağlar.

mia-kece-kaban--zumrut--minel-ask-171591-1

Yine bir Minel Aşk tasarımı zarafeti seven kadınları süslüyor.

Keçe, kaşe, şişme, spor, klasik, maskülen, feminen ve daha birçok tarzda kaban-mont almak için şimdi sezon indiriminden yararlanın. Bedenleri ve istediğiniz renkler tükenmeden kaban seçmek için tıklayınız.

 

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir