Kaban/Mont Trendleri

09 Oca 2015

image

Karakışın soğuğunu iyice hissettirdiği bu günler de hem zevkimize hem de bizi sıcak tutacak şekilde mont kaban modellerine yada kürklere ihtiyacımız var. Bu güne kadar gerek trençkotlarımızla gerekse ceketlerimizle rahatça dolaşabiliyorduk sonunda beklenen karlı kış geldi ☺️

O kadar güzel ürünler var ki seçim yapmaksa çok zor.

Kürk astar montlar bu kışın en yükselen trendleri arasında. Koyun postundan astarlanmış bu montlarla karın dondurucu soğuklarında bile üşümeniz imkansız.

image

Kürklere gelince her zaman olduğu gibi yine biz bayanların vazgeçilmezleri arasında kürklerde bu sene blok desenler ve canlı renkleriyle karşımıza çıkıyor. Dikkat çekici görünmek isteyen bayanların tercihi genelde kürklerden yana ☺️

image

image

image

image

Kürk deyince leopar desen en başta aklıma gelir, sizde benim gibi leopar desen tutkunuysanız bir tane mutlaka almalısınız.

image

image

image

Kuş tüyü – kaz tüyü mont/kabanlar da bu sene oldukça popüler giyim dışında aksesuar olarak da bayanların tercihi. Diğer mont/kabanlara göre kullanımı oldukça rahat ve şık spor olarakta en iyi kurtarıcılar arasında.

image

image

imageUzun kabanlar olarak adlandırdığımız kaşe kabanlar dışında oversized , vücuda oturan dar ama uzun kabanlar bu sene oldukça moda eskileri sandıktan çıkarabilirsiniz.

image

 

image

Panço tarzı kabanları da unutmamak lazım. Peri kızı edasında görünmeyi seven bayanlar için oldukça iddialılar.

image

image

image

[wa-wps]
Paylaş

Yorumlar

  1. Harikasın Zeynep emeğine sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir