Kağıt Rulolarından İlginç Tasarımlar

11 Oct 2016

 

Evlerimizin en büyük ihtiyaçları arasında olmazsa olmazlarından kağıt ruloları modern hayatın vazgeçilmezlerinden. Evimize paket paket aldığımız havlu kağıtlarının rulolarının nasıl değerlendirildiğini görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Sizde evinizi dekore etmek, birbirinden güzel hediye paketleri  hazırlamak, çalışma  masanızı toparlamak veya minik kuşları beslemek için bu kağıt rulolarını kullanabilirsiniz. Kağıt rulolarından ilginç tasarımları gelin birlikte inceleyelim.

 

pecetelik

Kim rengarenk desen desen peçetelikleri olsun istemez ki? İşte size hem ekonomik hemde orjinal peçetelikler hazırlamanın yolu. Evde kullandığınız ruloları peçetelerinize uygun ölçülerde kesin, doğal bir görünüm yakalamak istiyorsanız bir parça çuvala, cıvıl cıvıl bir masa istiyorum derseniz de renkli kumaşlara veya desenli bantlara ihtiyacınız var. İşte peçetelikler hazır.

kus-yemi-ve-kus-yuvasi

Sizde benim gibi doğayı ve kuşları seviyorsanız onları beslemek için biraz fıstık ezmesi ve kuş yemi karışımı ile küçük dostlarınızı mutlu edebilirsiniz. Ya da bu minik kuşları her zaman başucunuzda görmek için dekoratif kuş evleri yapabilirsiniz.

kalemlik

Hem evde hem iş yerlerinde çalışma masaları bir türlü toplanmaz. Kalemler, kağıtlar, makaslar, ataçlar daha bir sürü kırtasiye malzemesini bir arada ve toplu tutmak tabi ki zor. Birbirinden farklı ve kullanışlı tasarımlarla çalışma masalarınız artık daha derli toplu.

hediye-paketi

Hediyeleşmek sünnettir deyip her türlü organizasyon da sevdiklerinize bir şeyler hediye etmek istiyorsunuz fakat masraflar gözünüzü mü korkutuyor? İşte sizler için ekonomik ve gösterişli hediye kutuları. İster elişi kağıdı, ister fiyonk makarnalarla süsleyeceğiniz kağıt rulolar ile sevdiklerinizi mutlu ederken ev ekonomisi yapabilirsiniz.

duvar-susu

Ben dekorasyona meraklıyım ince iş severim diyorsanız bu tasarımlar tam size göre. Evinizi kağıt rulalarıyla kuş cennetine veya çiçek bahçesine çevirmek sizin elinizde.

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *