Kahire – Fatih

26 Ağu 2014

kahire---fatih_1

Fatih’te şubeleri bulunan Kahire Tesettür giyim mağazası 7 katlı olup, Adem Turan yönetiminde 4 aydır faaliyet gösteriyor.

Bünyesinde Zühre Giyim, Seden giyim, Selis ve MT Clup tesettür giyim markalarını da barındırıyor. 12 personeli ile müşterilerine kaliteli hizmet vermek için çalışan Kahire, konsept olarak oldukça şık ve güzel bir mağaza. Her katını belli bir giyim üzerine düzenlemişler. Giriş katta tunik, gömlek gibi ürünleri bulabilirken, 2. katta Zühre pardesü-kap modelleri, 3. katta abiye modellerini bulabilirsiniz. Diğer katları da ofis şeklinde değerlendirerek güzel bir çalışma ortamları var.

Mağazadan görseller aşağıdaki gibidir,

kahire-fatih-1

kahire-fatih-2

kahire-fatih-3

kahire-fatih-4

kahire-fatih-5

kahire-fatih-6

kahire-fatih-7

kahire-fatih-8

kahire-fatih-9

Adres: Fevzipaşa cad. No. 55/A Fatih – İst.

Tel. 212 639 65 00

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Yorumlar

 1. TÜLAY AKÇA diyor ki: Kasım 11, 2016 at 10:54:29

  Merhaba Sayın Yetkili,
  Firmamız Plastik Ambalaj sektöründe verdiği hizmetlerle kendini ispatlamış, sektörün güvenilir ve tanınmış köklü firmalarından biridir.
  1973 yılında plastik ambalaj sektörüne üretici firma olarak girmiştir. .
  Ulpa Ambalaj, yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli sektörlerde yer alan firmalara hizmet vermektedir. Hizmet verdiği bazı sektörler; gıda, tekstil, ağır sanayi, temizlik, sağlık, kuru temizleme vb.’dir.
  Plastik poşet, en ucuz maliyetlerle mobil olarak firmanızın reklamını sağlayacak etkili bir araçtır.
  Firmamız; alçak yoğunluklu polietilen (AYPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (YYPE), PP, OPP hammaddelerinden baskılı ve baskısız filmler üreterek, her renk ve ebatlarda her türlü plastik ürünler imal etmektedir.
  Ulpa Ambalaj, ambalaj üretimindeki kalite ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde müşteri portföyünü her geçen gün arttırmakta, pazardaki yeri öncelik kazanmaktar.

  Sizin kullanmış olduğunuz baskılı polietilen’den, mamul poştelerinizle ilgili teklif vermek ve detaylı görüşmek üzere randevu talebimiz olacaktır.
  Bu konu ile ilgili firmamızı bilgilendirmenizi rica ederiz..
  SAYGILARIMIZLA
  ULPA AMBALAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
  CAVİT ULUFİ
  İTİBART TELEFONLARIMIZ:
  İŞ; 0216 405 27 80 – 86
  CEP: 0533 022 32 18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir