Kaliteli Valiz İle Tatil Keyfi

20 May 2015

Tatilin en zor yanı valiz hazırlamaktır. Birçoğumuz için işkence haline gelen valiz hazırlamasına büyük bir renk katan tasarımcıları kutlamak lazım. Çünkü son yıllarda sert kapaklı, renkli, desenli valizler işimizi fazlasıyla kolaylaştırmış bulunmakta. Özellikle içinin hacmi, sağlam olması, taşınmasındaki büyük kolaylık sayesinde valiz hazırlamak kadar taşıması da keyif verecek. Şahsım adına kesinlikle tavsiye ederin. Son 2 senedir bu sert kapaklı valizlerden kullandığım için taşıması ve hazırlaması keyiflidir. Özellikle gurbette sevdikleriniz çoksa ve sürekli her an bir yere gitme modundaysanız yeni sezon valizlerinden boy boy alın derim.

valiz-modelleri

valiz-modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renkler böyle güzel olursa seyahatte valizleri taşımak yük gelmez. 🙂 Rengin güzelliği yazın geldiğinin habercisi değil mi? Bu güzel yeşil ya da şeker gibi bir pembe tüm bayanların içini ısıtacak. Alışverişten keyif almayan bir bayan bile bu valizleri alırken çok mutlu olacağı kaçınılmazdır.

Kabin boyundan, orta boyuna  ve en büyük boya kadar çeşitleri varken ihtiyacınızı karşılayanı temin edin. Ancak kabin boyları bebekli bir anne için çok idealdir. Özellikle çok sık uçakla seyahat eden bir anne kabin boy valizlerden bir tane alması işini kolaylaştırır.

 

valiz-modelleri valiz-modelleri valiz-modelleri valiz-modelleri

 

İç bölmeleri bu şekilde olan valiz modellerinin iki kısmı var. Tek tarafına eşiniz, bir tarafına siz rahatlıkla eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Eğer uzun süreliğine bir yere gitmiyorsanız orta boy valiz yeterli gelecek.

Sanatçıyı sizler için sakladım. Ben leopar sevmesem bile seveninin azımsanmayacak kadar fazla olduğunu çok iyi biliyorum. O zaman leopar aşkına yaz tatiliniz başlasın. 🙂

Tüm bu valiz modellerini yakında incelemek için tıklayın…

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir