Kapitone Montlarla Isının

01 Ara 2016

 

Soğuk havalar artık keskin ayazlara yerini bırakmaya başladı. Sürekli çalışan, okuyan, dışarıya her gün çıkan insanlar için soğuk havalarda giyinmek büyük bir sorun halini alabiliyor. Kazaklar, hırkalar, kabanlar derken kat kat giyinerek ısınmak oldukça zorlaşıyor. Dışarıda ısınabilmek için en iyi dış kıyafet ise kapitone montlar oluyor. Yıllarca kullanabileceğiniz ve sıcacık hissedeceğiniz montlara hep birlikte göz atalım…

kapitone-mont-bordo-dadali-253202-1

Kısa bir model isteyenler için oldukça idealdir. Elbette bu boy genellikle ara boy olarak sayılsa da kendi boyunuzu hesaba katarak tercih yapmanız gerekiyor.

kapitone-kap-lacivert-refka-178920-1

Tunik ve elbiselerinizi uzun giyinmeyi tercih ediyorsanız, uzun bir dış giyim modeline ihtiyacınız var demektir. Önden çıt çıtları, cebi ve irili ufaklı kapitone desenleri sayesinde spor bir şıklık sağlayan bu kap tercihleriniz arasında ilk sıraya girebilir.

kapitone-kap-bordo-armine-165727-1

Armine’nin kapşonlu olan bu modeli ise; oldukça ilgi çekiyor. Kalitesi, tasarımı ve kullanışı ile bütün kış üzerinizden çıkarmayacaksınız. Bordo rengi kış ayının en vazgeçilmezlerinin başında geliyor. Genellikle kadınların vazgeçemediği renklerdendir.

kapitone-kap-yesil-vivezza-173337-1

Peki, haki yeşile ne dersiniz? Kış ayında şık olmak düşündüğünüz kadar zor değil. Aksine artık dilediğiniz gibi şık olabilir ve rahatlıkla sıcacık zamanlar geçirebilirsiniz.

kapitone-kaban-vizon-yagmur-242100-242100-1

Kapitone montları seçerken en çok model ve renk şıklığı zorlayacak. Ancak tüm renkleri her kıyafetinizle giymeniz mümkündür.

kapitone-kaban-kahve-hanimsa-240444-240444-1

Bu kış kar, soğuk, kış diye bir kaygınız kalmayacak. Bir kez olsun kapitone montları denemeli ve sonrasında kararınızı vermelisiniz. Tüm modelleri görmek için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir