Kapşonlu Ferace Modelleri

07 Tem 2015

Özellikle yaz aylarında Ferace hepimizin vazgeçilmezi oluyor. Kapşonlu feraceler ise, son zamanların göze çarpan modellerinden, alıştığımızın belki biraz dışında ama en az o kadar da genç yaştaki tesettürlü hanımların tercihi.

Gizay, bu modelinde iki farklı trendi birleştirerek kapşon ve püskülü bir araya getirmiş. Bordo ve lacivertin uyumunun yakalandığı model spor-şık hanımların severek kullanacağı bir tasarım.

kapsonlu-ferace--lacivert--gizay-124677-6

Feraceler her ne kadar olaya siyahla başlamış olsa da artık renk renk desen desen feraceler bulmak mümkün. Livza markası da yeşilden fuşyaya birçok farklı renkte feraceler üreterek sektörde sıradanlaşmanın karşısında duran markalardan.

kapsonlu-ferace--fusya--livza-134972-134972-1

Puane‘nin safari ceketlerini anımsatan bu biyeli feracesi ise, benim en sevdiklerimden. Renk seçimleri ve modeliyle tam da lise öğrencisi tesettürlü küçük hanımlara göre.

biyeli-ferace--tas--puane-117292-1

Armine Giyim‘in 2015 yaz koleksiyonunun bir parçası olan şifon detaylı bu feracenin bir de krem rengi var, o da en az bunun kadar güzel. Ancak model bunda daha belirgin olduğu için ben bu rengini koymak istedim.

Siz de bu şık ve zarif ferace modellerine sahip olmak istiyorsanız, görsellerin üzerine tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

kapsonlu-ferace--siyah--armine-giyim-107952-1

 

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir