Kar Botları ile Sıcak Anlar Yaşayın

19 Jan 2017

 

Kışın çok çetin geçmesi ile birlikte beklenen kar yağışı her yeri sardı. Günlerdir yağan karlara çözüm için sıcak tutan montlar ve botlar tercih etmelisiniz. Kapitone montlar bu havalar için oldukça idealdir. Soğuktan ziyade ıslaklığı içinize almazsınız. Karlı havalarda yürürken hakiki deri bot kullanmanız kesinlikle risklidir. Çünkü hakiki deri koku oluşmaması amacıyla hava aldırılıyor. Bu durumdan dolayı yağmurlu ve özellikle karlı havalarda ayaklarınız ıslanır. Bunun için en güzel çözüm kar botlarıdır. Çok yoğun soğuklarda bile ayaklarınızı sıcacık tutacak kar botları artık herkesin gözdesi… Sizin için seçtiğim kar botlarına hep birlikte göz atalım;

İçerisi yünlü, dışı kapitone tasarımlı ve kalın topuklu, pon pon aksesuarları ile hem şık, hem sıcak bir havası var. Kar botlarını giydiğiniz zaman faydasını anlamanız daha kolaydır. Eylem sözden daima tesirlidir. O yüzden ayak sağlığınız ve vücudunuz için karlı havalarda kar botlarını deneme eyleminde bulunabilirsiniz. Yoğun kar yağan yerlerde adeta kurtarıcınız olacak.

258068-1258067-1258066-1

 

Birbirinden şık, sıcak, rahat kar botları ile rahat bir kış geçirmeye hazır olun. Özellikle karın tadını oynayarak çıkartacaksanız mutlaka düşünmelisiniz. Çünkü kar botları özel olarak üretiliyor ve ayak ısısını tutması için malzeme kullanılıyor.

Kar botlarını genellikle  pantolon üzerine kombin yapıyorlar. Çok yoğun karda pantolonun paçalarını dışarı vermek zor olabiliyor. Ancak etek ve elbiselerle de kombin yapabilirsiniz.  Peki, spor bir elbise ile nasıl durur? Elbisenizin boyunu kar botu hizasında ya da kar botunuzdan 3 santimetre aşağıda kullanabilirsiniz. Bu şekilde elbiselerinizle oldukça şık duracak. Daha fazla uzunluk hem hantal gösterir, hem de tüm şıklığınızı bozar. Üstelik bu botların eksi yirmi beş dereceye kadar sıcak tutma özellikleri bulunuyor. Bot modellerini daha detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız tıklayınız…

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *