Kavanoz Deyip Geçme

06 Haz 2015

Kışlık konserveler, reçeller hazırlanmaya başlandı bile. Sizde bu konserveleri artık yenilesem deyip eski konserve kavanozlarını bir kenara atmayı düşünenlerdenseniz, kavanoz deyip geçmeyin. Bu basit cam şişeler biz isteyince ne de güzel değerlendiriliyor gelin birlikte keşfedelim.

kavanoz

Kağıt tabak altlıkları, biraz keçe, biraz iplik, makas ve yapıştırıcı ile düşük maliyetli şık dekoratif kavanozlara sahip olabilirsiniz.

kavanoz dıy4

Kadınlar ve çiçekler dünyanın  en güzel ikilisi sizce de öyle değil mi? Hoş kokulu rengarenk çiçekleriniz için sizde kolları sıvayın. Rengarenk cıvıl cıvıl vazolara, polyester boyası ve ponpon fırçalar ile biraz zaman ayırarak sahip olabilirsiniz.

kavanoz mumluk

Mumu, mum kokusunu seviyorsanız, biraz da romantikseniz; danteller ve inciler ile giydirdiğiniz, kozalaklar ve kar taneleriyle süslediğiniz kavanoz mumluklarınız evinize ne kadar da yakışacak.

Kavanoz Aydınlatma

Küçük bir bahçeniz veya güzel bir balkonunuz var. Tercihiniz İster ampul, ister mum olsun, gecenizi aydınlatmak için kavanoz tasarımlar artık yanınızda.

Kavanozlarımızı değerlendirmek için bu kadar pratik ve güzel fikirler bulmuşken haydi hep birlikte kavanozları değerlendirmeye… 😉

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir