Kayra 2014 İlkbahar Yaz Zarif Rüya Koleksiyonu

26 Ağu 2014

kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-9

Sadeliğin Görkemi Kayra İlkbahar-Yaz 2014 koleksiyon çekimleri Güney Afrika’nın en gözde şehri Cape Town’da gerçekleştirdi.

Koleksiyon çekiminde Güney Afrika’lı ünlü model Sam Laskey de yer aldı. Atlas okyanusunun kıyısındaki bir kumsal evinde ve şehrin doğal dokusunda gerçekleşen fotoğraf kareleri, Kayra tutkunlarına her zamankinden çok daha hoş bir yaz esintisi yaşatacak güzellikte.

Güneşin sarısı, denizin mavisi, romantik pembenin muhteşem tonlarıyla Kayra İlkbahar-Yaz 2014 koleksiyonu oldukça iç açıcı ve sımsıcak bir sezonu müjdeliyor. Koleksiyonun en gözde rengi pembe… Soft pudradan fuşyaya her enfes tonuyla Kayra tasarımları bu yaz da takipçilerinin kalbini yeniden keşfetmeye hazır. Hem naif hem iddialı. Abartısız, adeta çaba sarf etmemiş gibi görünen “duru ve ulaşılabilir bir şıklık” vaadi var.

“Kayra markasının ilham kaynağı kadın”, geleneksel formlarla modern çizgileri bir arada zevkli bir şekilde taşımayı seviyor. Şıklığın ve sadeliğin galibiyetini ustaca yansıtıyor. Doğal, zarif, kuvvetli; hepsi bir arada…

kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-13

Dinamik iş kadını, çabasız şıklık, elegan rüya: Kayra’dan 3 farklı konsept

Kayra koleksiyonu, bahar ve yaz coşkusuyla uyumlu, ferah, bir o kadar da sade şıklığıyla hoş bir etkiye sahip. Business chic, casual smart, elegant dream olmak üzere koleksiyon 3 özel yaz konsepti etrafında şekillendi. Rahatlık ve serinlik hissi veren kumaş ve tasarım detayları ön planda tutuldu. Düğün, nişan ve mezuniyet gibi şık davetler için hazırlanan davet grubu bu sezon “sadeliğin görkemi”ni yansıtmakta. Uzun elbiselerdeki usta dokunuşun en şık ifadesi olan “dantel detay” zerafetin ayrıntıda gizlendiğinin en açık göstergesi.

Üstelik Kayra markasının gücünü ve kulvarındaki tasarım farkını olanca ihtişamıyla yansıtan şık elbiseler canlı ve soft renklerin ustaca kullanımıyla buluşan danteller, pilise detaylar, tüller ve şifonlarla bütünleşerek bu sezon genç kızların nişan ve düğün hayallerini çoşturacak. Bu şık davet elbiselerinin diğer çok önemli özelliği vücut hatlarını ustaca gizleyebilmesi. Uçuşan şifonlar, tafta eteklerle bu gruba eklenen genç unsurlar, romantik havasıyla üniversiteli genç kızların mezuniyet heyecanına heyecan katacak. Topuklara kadar salınan dantel görünümlü gri şifon elbise, Kayra davet grubundaki yenilikleri yansıtan önemli bir parça. İş hayatına ve resmi ortamlara uygun iş grubu ise, muhafazakar kadının yaşam tarzıyla uyumlu giyim arayışı içindeki iş kadınları kusursuz bir çözüm niteliğinde.

kayra2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-2

kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-4 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-5 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-6 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-7 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-8 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-9 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-10 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-11 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-12 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-13 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-14 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-15 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-16 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-17 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-18 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-19 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-20 kayra-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-21

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir