Kayra 2015-16 Sonbahar/Kış Abiye Koleksiyonu

22 Nov 2015

Abiyelerde 2015-16 kış modası yazı aratmayacak kadar çeşitli ve gösterişli. Trendlerin izinde süregelen şıklık yarışı, mevsim değişimine rağmen hızını kesmeden devam ediyor. Havalar soğusa da “özel gün ve davetlerde ne giysem” derdi bitmiyor. Tesettürlü hanımlar için de ayrı bir özen isteyen abiye seçimi, gitgide çoğalan ve kalitede yarışan tesettür giyim firmaları sayesinde son yıllarda daha zevkli hale geldi şüphesiz.

Özel gün ve davetlerde tercih edildiğinden günlük kıyafetler gibi farklı zamanlarda kullanıma pek fırsat vermeyen ve genelde tek seferlik giyilen abiye elbiseler, son yıllarda daha işlevsel modelleriyle karşımıza çıkıyor. Tek parça abiye elbiselerden farklı olarak, ayrı ayrı da kullanılabilen alt üst etek-bluz takımlar oldukça tercih edilen kullanışlı modeller arasında. Bunun dışında çok abiye olmayan ve günlük davetlerde giyilebilecek ara modeller de tercih edilebiliyor.

Abiye seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; giyilecek ortama, yaşa ve vücuda yakışan, rahat bir model seçimi. Her renk ve model her davette giyilemiyor maalesef. Gösterişli beyaz bir elbise ile gelinden rol çalabilir ve bütün geceyi diken üzerinde geçirebilirsiniz. Ya da yaşınıza uygun bir seçim yapmazsanız istediğiniz etkiyi yakalayamazsınız. Böyle bir durumla karşılaşmak istemezseniz Kayra‘nın son moda trendlerini göz önünde bulundurarak oluşturduğu 2015-16 Sonbahar/Kış abiye koleksiyonuna göz atmanızda fayda var. Her zevke hitap eden bu koleksiyonda mutlaka kendinize uygun bir parça bulacaksınız.

kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu kayra-abiye-koleksiyonu

Abiye modelleri olduğu gibi, günlük ve dış giyimde tercih edebileceğiniz birçok Kayra markalı ürüne modanisa.com’dan ulaşabilirsiniz. Ürünleri incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız!

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *